шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Nett FFS-33 за ціною від 6476 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Nett FFS-33

Гарантія виробника: 3 роки; Країна походження бренду: Німеччина; Вага (кг): 3; Висота змішувача (мм): 350; пофарбований: чорний; Покриття корпусу: нержавіюча сталь (матова); Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Кут повороту (°): 360
Колір
Призначення
для кухні
для фільтрування питної води
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
Г-подібний
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Покриття корпусу
нержавіюча сталь (матова)
чорний
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6250 грн.    до  8500 грн.

від 6 476  до 8 790 грн.
Nett Nett FFS-33
Венкон (Київ)
7 333 грн.
← купити
Nett FFS-33
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води NETT FFS-33 сатин нержавіюча сталь NT-032620
Drop.ua (Київ)
6 476 грн.
← купити
Змішувач для кухні комбінований Nett FBB-33 чорний (032720) 032720
Teploradost.com.ua (Київ)
7 991 грн.
← купити
Змішувач для кухонного миття Nett FFS-33
Stls.store (Київ)
← купити
Смеситель для кухни из нержавеющей стали на две воды Nett FFS-33 032620
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач на кухню Nett FBB-33
Elmir.com.ua (Дніпро)
7 599 грн.
← купити
Змішувач на кухню на 4 води Nett FBB-33 чорний 155
Kram-market.com.ua (Львів)
← купити
Змішувач на кухню на 4 води Nett FBB-33 чорний
MAUDAU (Київ)
← купити
Кухонний змішувач нержавіючий на 4 води Nett FFS-33 NT-032620
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Nett FFS-33, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Nett FFS-33. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Nett FFS-33 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія