шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни38Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Nett FWS-33 за ціною від 4487 грн.
Відео 1Фото 21

Характеристики та опис Nett FWS-33

Гарантія виробника: 3 роки; Країна походження бренду: Німеччина; Вага (кг): 2; пофарбований: чорний; під золото; Покриття корпусу: нержавіюча сталь (матова); Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Висота струменя (мм): 310; Кут повороту (°): 360
Колір
Призначення
для кухні
для фільтрування питної води
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
Г-подібний
Висувний (знімний)
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Покриття корпусу
нержавіюча сталь (матова)
під золото
чорний
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 4 487  до 8 100 грн.
Змішувач для кухні Nett FWB-33 чорний матовий 032220
Santechshara.ua (Київ)
6 869 грн.
← купити
Nett Nett FWB-33
Венкон (Київ)
7 349 грн.
← купити
Nett FWG-33 (034220) 34220
Tehnohata.ua (Київ)
4 811 грн.
← купити
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води NETT FWB-33 чорний нержавіюча сталь NT-032220
Drop.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні комбінований 4в1 Nett FWB-33 чорний (032220) 032220
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухонного миття 4 в 1 Nett FWB-33
Stls.store (Київ)
← купити
Смеситель для кухни с выдвижным изливом и подключением к фильтру черный Nett FWB-33 032220
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухонної мийки Nett FWS-33
Elmir.com.ua (Дніпро)
6 450 грн.
← купити
Змішувач на кухню з витяжним виливом та підключенням до фільтру води Nett FWB-33 чорний 96
Kram-market.com.ua (Львів)
← купити
Змішувач для кухні Nett FWS-33 сталь 032120
Santehico.com.ua (Київ)
6 354 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Nett FWS-33, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Nett FWS-33. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Nett FWS-33 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія