шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Nett GFS-56 за ціною від 4610 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Nett GFS-56

Гарантія виробника: 3 роки; Країна походження бренду: Німеччина; Висота змішувача (мм): 560; Покриття корпусу: пофарбований: нержавіюча сталь із чорним, чорний, графіт із чорним; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Висота струменя (мм): 210
Колір
Призначення
для кухні
для фільтрування питної води
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
дугоподібний
Пружинний (гнучкий)
Поворотний
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Покриття корпусу
нержавіюча сталь із чорним, чорний, графіт із чорним
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4100 грн.    до  5750 грн.

від 4 610  до 7 999 грн.
Nett GFВ-56 (034420) 34420
Tehnohata.ua (Київ)
4 911 грн.
← купити
Змішувач для кухні із краном для фільтрованої води NETT GFB-56 чорний нержавіюча сталь NT-034420
Drop.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні Nett GFВ-56 двоважільний, чорний (034420) 034420
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач Nett GFGr-56 (034520)
Elmir.com.ua (Дніпро)
7 999 грн.
← купити
Cмеситель для кухни на две воды гибкий излив черный Nett GFВ-56 034420
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для кухні на дві води гнучкий вилив чорний Nett GFВ-56 Чорний матовий
MAUDAU (Київ)
5 184 грн.
← купити
Чорний змішувач з підключенням до фільтрованої води нержавіючий Nett GFB-56 NT-034420
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Чорний змішувач із підключенням до фільтрованої води нержавіючий Nett GFВ-56
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач Nett GFS-56 (034320)
Elmir.com.ua (Дніпро)
4 610 грн.
← купити
Змішувач Nett GFВ-56 (034420)
Elmir.com.ua (Дніпро)
5 099 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Nett GFS-56, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Nett GFS-56. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Nett GFS-56 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія