шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Nett OBH-24 за ціною від 6500 грн.
Фото 6

Характеристики та опис Nett OBH-24

Гарантія виробника: 3 роки; Країна походження бренду: Німеччина; Покриття корпусу: пофарбований: хром з чорним, мідь з червоним, золото з коричневим; Діаметр підключення: G 1/2"; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний); Запірний клапан: керамічний; Форма: прямий
Колір
Призначення
для умивальника
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
прямий
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Покриття корпусу
хром з чорним, мідь з червоним, золото з коричневим
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5500 грн.    до  7500 грн.

від 6 500  до 7 000 грн.
Nett OBH-24 (081400) 81400
Tehnohata.ua (Київ)
6 500 грн.
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний NETT OBH-24 чорний нержавіюча сталь NT-081400
Drop.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника Nett OBH-24 чорний/хром (081400) 081400
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Дизайнерский смеситель для умывальника черный Nett OBH-24 081400
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника високий Nett ORG‑24 рожеве золото / червоний ORG-24
Kram-market.com.ua (Львів)
7 000 грн.
← купити
Дизайнерський змішувач для умивальника чорний Nett OBH-24 Чорний
MAUDAU (Київ)
← купити
Дизайнерський змішувач з нержавіючої сталі на умивальник Nett OGBr-24
Rozetka.ua (Київ)
6 800 грн.
← купити
Nett OGBr-24 (081420) 81420
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Nett ORG-24 (081410) 81410
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний NETT ORG-24 червоний нержавіюча сталь NT-081410
Drop.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Nett OBH-24, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Nett OBH-24. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Nett OBH-24 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія