шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Nett QH-99 за ціною від 3784 грн.
Фото 17

Характеристики та опис Nett QH-99

Гарантія виробника: 3 роки; Країна походження бренду: Німеччина; пофарбований: чорний, графіт; нікель; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 1/2"; Підведення води: Підведення води: жорсткі трубки; Тип монтажу: вбудовується в стіну; Запірний клапан: керамічний; Форма: прямий; Тип змішувача: одноважільний (джойстик)
Колір
Призначення
для умивальника
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
прямий
Тип монтажу
вбудовується в стіну
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Покриття корпусу
хром
нікель
чорний, графіт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 784  до 4 399 грн.
Nett QS-99 (081172) 81172
Tehnohata.ua (Київ)
3 872 грн.
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний настінного монтажу NETT QS-99 сатин нержавіюча сталь NT-081172
Drop.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника Nett QH-99 хром (081171) 081171
Teploradost.com.ua (Київ)
3 784 грн.
← купити
Нікелевий змішувач прихованого монтажу Nett QS-99
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Nett QH-99 (081171) 81171
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Nett QB-99 (081173) 81173
Tehnohata.ua (Київ)
3 960 грн.
← купити
Nett QGr-99 (081174) 81174
Tehnohata.ua (Київ)
4 092 грн.
← купити
Змішувач графіт для раковини прихованого монтажу Nett QGr-99 081174
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для раковини прихованого монтажу Nett QS-99 нікель (081172) 081172
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника Nett QB-99 прихованого монтажу чорний (081173) 081173
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Nett QH-99, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Nett QH-99. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Nett QH-99 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія