шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни53Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Nett VH-22 за ціною від 2816 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Nett VH-22

Гарантія виробника: 3 роки; Країна походження бренду: Німеччина; Глибина конструкції (мм): 170; Висота змішувача (мм): 168; пофарбований: чорний, графіт; під золото; нікель; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 1/2"; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний)
Колір
Призначення
для умивальника
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
прямий
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
нержавіюча сталь
Покриття корпусу
хром
нікель
під золото
чорний, графіт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2500 грн.    до  3500 грн.

від 2 816  до 8 145 грн.
Nett VH-22 (081110) 81110
Tehnohata.ua (Київ)
2 992 грн.
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний NETT VH-22 хром нержавіюча сталь NT-081110
Drop.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника Nett VGr-22 графіт (081140) 081140
Teploradost.com.ua (Київ)
3 212 грн.
← купити
Смеситель для умывальника хром Nett VH-22 081110
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника низький Nett VH‑22 хром VH-22
Kram-market.com.ua (Львів)
← купити
Змішувач для умивальника нікель Nett VS-22 Нікель
MAUDAU (Київ)
2 976 грн.
← купити
Змішувач на умивальник Nett VH-22 NT-081110
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Чорний змішувач для умивальника Nett VB-22
Rozetka.ua (Київ)
3 124 грн.
← купити
Nett VGr-22 (081140) 81140
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Nett VS-22 (081120) 81120
Tehnohata.ua (Київ)
2 816 грн.
← купити
Nett VG-22 (081150) 81150
Tehnohata.ua (Київ)
3 534 грн.
← купити
Nett VB-22 (081130) 81130
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний NETT VB-22 чорний нержавіюча сталь NT-081130
Drop.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний NETT VGr-22 графіт нержавіюча сталь NT-081140
Drop.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний NETT VS-22 сатин нержавіюча сталь NT-081120
Drop.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний NETT VG-22 золото нержавіюча сталь NT-081150
Drop.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника Nett VG-22 золото (081150) 081150
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника Nett VS-22 нікель (081120) 081120
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника Nett VH-22 хром (081110) 081110
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Комплект змішувачів для умивальника Nett VGr-22 + QGr-22 графіт (140040) 140040
Teploradost.com.ua (Київ)
8 145 грн.
← купити
Комплект змішувачів на раковину Nett VB-22 + QB-22 чорний (140020) 140020
Teploradost.com.ua (Київ)
7 875 грн.
← купити
Змішувач для умивальника Nett VB-22 чорний (081130) 081130
Teploradost.com.ua (Київ)
← купити
Смеситель для умывальника черный Nett VB-22 081130
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Смеситель для умывальника графит Nett VGr-22 081140
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Смеситель для умывальника никель Nett VS-22 081120
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Смеситель для умывальника золотой Nett VG-22 081150
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника низький Nett VB‑22 чорний матовий VB-22
Kram-market.com.ua (Львів)
← купити
Змішувач для умивальника низький Nett VGr‑22 графітовий VGr-22
Kram-market.com.ua (Львів)
← купити
Змішувач для умивальника низький Nett VS‑22 нікель VS-22
Kram-market.com.ua (Львів)
← купити
Змішувач для умивальника низький Nett VG‑22 золотий матовий VG-22
Kram-market.com.ua (Львів)
← купити
Змішувач для умивальника золотий Nett VG-22 Золотий
MAUDAU (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника хром Nett VH-22 Хром
MAUDAU (Київ)
3 162 грн.
← купити
Змішувач для умивальника чорний Nett VB-22 Чорний матовий
MAUDAU (Київ)
3 302 грн.
← купити
Змішувач для умивальника графіт Nett VGr-22 Графіт
MAUDAU (Київ)
3 395 грн.
← купити
Чорний змішувач для умивальника Nett VB-22 NT-081130
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Змішувач графітовий на раковину Nett VGr-22 NT-081140
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Змішувач для раковини золотий VG-22 NT-081150
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Змішувач з нержавіючої сталі на раковину Nett VS-22 NT-081120
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Змішувач для раковини золотий Nett VG-22
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач на умивальник Nett VH-22
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач із нержавіючої сталі для раковини Nett VS-22
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач графітовий на раковину Nett VGr-22
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для раковини золотий VG-22
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач з нержавіючої сталі на раковину Nett VS-22
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний NETT VGr-22 графіт нержавіюча сталь NT-081140
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний NETT VS-22 сатин нержавіюча сталь NT-081120
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний NETT VG-22 золото нержавіюча сталь NT-081150
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний NETT VB-22 чорний нержавіюча сталь NT-081130
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника одноважільний NETT VH-22 хром нержавіюча сталь NT-081110
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Змішувач графітовий на раковину Nett VGr-22
Rozetka.ua (Київ)
3 650 грн.
← купити
Змішувач на умивальник Nett VH-22
Rozetka.ua (Київ)
3 400 грн.
← купити
Змішувач для раковини золотий VG-22
Rozetka.ua (Київ)
3 800 грн.
← купити
Змішувач з нержавіючої сталі на раковину Nett VS-22
Rozetka.ua (Київ)
3 200 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Nett VH-22, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Nett VH-22. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Nett VH-22 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія