шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити змішувач Nett ZH-33 за ціною від 3520 грн.
Фото 13

Характеристики та опис Nett ZH-33

Гарантія виробника: 3 роки; Країна походження бренду: Німеччина; Глибина конструкції (мм): 187; Висота змішувача (мм): 177; пофарбований: чорний, графіт; під золото; Покриття корпусу: хром; Діаметр підключення: G 1/2"; Підведення води: Підведення води: шланги; Тип монтажу: настільний (горизонтальний)
Колір
Призначення
для умивальника
Тип змішувача
одноважільний (джойстик)
Форма
прямий
Тип монтажу
настільний (горизонтальний)
Матеріал корпуса
латунь
Покриття корпусу
хром
під золото
чорний, графіт
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3200 грн.    до  4400 грн.

від 3 520  до 4 800 грн.
Nett ZH-33 (081360) 81360
Tehnohata.ua (Київ)
3 520 грн.
← купити
Змішувач для умивальника з джойстиком NETT ZH-33 хром латунь NT-081360
Drop.ua (Київ)
← купити
Кран для умивальника Nett ZB-33 чорний (081370) 081370
Teploradost.com.ua (Київ)
3 696 грн.
← купити
Смеситель для умывальника хром Nett ZH-33 081360
Aqua-favorit.com.ua (Київ)
← купити
Змішувач для умивальника низький Nett ZH‑33 хром ZH-33
Kram-market.com.ua (Львів)
← купити
Змішувач для умивальника хром Nett ZH-33 Хром
MAUDAU (Київ)
3 800 грн.
← купити
Кран з PVD покриттям графіт на раковину Nett ZGr-33 NT-081380
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
3 916 грн.
← купити
Золотий кран у ванній кімнаті Nett ZG-33
Rozetka.ua (Київ)
4 560 грн.
← купити
Nett ZGr-33 (081380) 81380
Tehnohata.ua (Київ)
← купити
Nett ZB-33 (081370) 81370
Tehnohata.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Nett ZH-33, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: змішувач Nett ZH-33. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на змішувач Nett ZH-33 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія