шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни6Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити набір каструль і сковорідок Ninja Zerostick C65000DE за ціною від 6524 грн.

Характеристики та опис Ninja Zerostick C65000DE

Країна походження бренду: США; Матеріал посуду: сталь; Розміри: Макс. розмір сковорідки (см): 24;єм ковша (л): 1.4;єм: Макс. об' Об' Розміри: Макс. розмір ковша (см): 16;єм каструлі (л): 3.3; Макс. об'єм 2 каструлі (л): 2.4; Об'єм каструлі (л): 1.4;єм: Мін. об' Об' Макс. розмір каструлі (см): 20
Основних предметів5
Усього предметів9
Комплектація1 ківш
3 каструлі
1 сковорідка
4 кришки
Функції та можливості
Антипригарне покриття+
Сумісність з індукцією
Використання в духовці
Миття в посудомийці
Каструлі
Розміри16 см
18 см
20 см
Об'єм1.4 л
2.4 л
3.3 л
Ківш
Розміри16 см
Об'єм1.4 л
Сковорідки
Розміри24 см
Загальне
Матеріал посудусталь
Матеріал кришокскло
Ручкиметалеві
Країна походження брендуСША
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 6 524  до 9 726 грн.
Набір посуду Ninja Zerostick 9 предметів (C65000DE)
Stls.store (Київ)
6 766 грн.
← купити
Ninja ZEROSTICK 9 пр. (C65000DE) ZEROSTICK9пр.(C65000DE)
COMFY.ua (Київ)
7 599 грн.
← купити
Набір каструль NINJA Zerostick (C65000DE) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
6 558 грн.
← купити
Hабір посуду Ninja ZEROSTICK, 9 предметів (C65000DE) Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Набір каструль Ninja Zerostick (C65000DE) Zerostick (C65000DE)
Denika.ua (Харків)
6 524 грн.
← купити
Набір посуду Ninja ZEROSTICK C65000DE 9 сріблястий предметів
Rozetka.ua (Київ)
9 726 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Ninja Zerostick C65000DE, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: набір каструль і сковорідок Ninja Zerostick C65000DE. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на набір каструль і сковорідок Ninja Zerostick C65000DE у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія