шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
OnePlus (серія)
8-е покоління

Каталог /

Мобільний телефон OnePlus 11 512GB

Ціни47Опис Відгуки1Обговорення9Корисне5Аксесуари
Купити мобільний телефон OnePlus 11 512GB за ціною від 25930 грн.
Відео 24Фото 17

Характеристики та опис OnePlus 11 512GB

Вага (г): 205; Розміри (мм): 163.1x74.1x8.53; зарядний пристрій; чохол; Захист від вологи: IP64; Тест DxOMark (батарея) (бали): 125; Час роботи (PCMark) (год): 7.93; Ємність (мАгод): 5000; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
діагональ дисплея
6.7 "
роздільна здатність екрану
3216x1440
Вбудована пам'ять
512 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6 (802.11ax) / 2×2 MIMO, 8x MU-MIMO /
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
/ L1+L5 /
Dual GPS
ГЛОНАСС
Galileo
/ E1+E5a /
Ємність батареї
5000 мАгод
Захист від вологи
IP64
Розміри (ВхШхТ)
163.1x74.1x8.53 мм
Вага
205 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
хороша модель, сподобалося
15 липня 2024, 07:19 #
Переваги:Зручний свайп для повернення у попереднє вікно в браузерах. Камера як на мене чудова, з Huawei p20 разюча різниця в кращу сторону. Порівнювала також з Moto 40 edge, Honor 90, Oppo reno 10 pro, в Ванплас11 результат кращий! Заряджається рідною зарядкою менше ніж пів години(до нуля не розряджаю). Це і плюс ,і мінус, бо треба вчасно знімати з зарядки, легко пропустити тих максимум пів години.

Недоліки:З мінусів - відсутність деяких додатків, рідних як було у Huawei 20: програма Здоров'я, можливість швидко робити обрізку скріншоти(тут багато треба лишніх маніпуляцій).

Коментар:Користуюсь близько двох місяців. Телефон крутий, дуже шустрий.

Автор:Анфисса Верес  пользуюсь OnePlus 11 256GB/16GB кілька місяців

OnePlus 11 long-term review
Огляд OnePlus 11 5G: бюджетний флагман
ОглядиOnePlus 11 5G — це потужний флагман. Він має чудовий LTPO3 AMOLED-дисплей з найвищою роздільною здатністю, топовий процесор Snapdragon 8 Gen 2 з приголомшливою продуктивністю, хорошу автономність, зарядку на 100 Вт і відмінні камери.
OnePlus 11
від 25 930  до 34 099 грн.
OnePlus Смартфон OnePlus 11 16/512GB Black CN
MTA.ua (Київ)
29 099 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Titan Black Global EU
Touch (Дніпро)
29 019 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Green
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
25 930 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Black
Denika.ua (Харків)
27 524 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Black (CN)
Smartmag.biz.ua (Львів)
26 829 грн.
← купити
OnePlus 11 16/512GB Black
Top-e.com.ua (Київ)
26 024 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Black (Global)
Zhuk.ua (Київ)
29 695 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Eternal Green
Sota.store (Київ)
26 325 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Black
MAUDAU (Київ)
28 962 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Green NW30744
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
28 823 грн.
← купити
Мобільний телефон OnePlus 11 16/512GB Green (CN)
Rozetka.ua (Київ)
32 499 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Green
Denika.ua (Харків)
29 069 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Green (CN)
Smartmag.biz.ua (Львів)
30 384 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Black (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
28 772 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Green (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
OnePlus 11 16/512GB Green
Top-e.com.ua (Київ)
26 682 грн.
← купити
OnePlus 11 16/512GB Green EU
Top-e.com.ua (Київ)
27 851 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Green (Global)
Zhuk.ua (Київ)
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Eternal Green EU
Sota.store (Київ)
28 395 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Titan Black
Sota.store (Київ)
26 550 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Titan Black EU
Sota.store (Київ)
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512Gb Black (Global Version)
MAUDAU (Київ)
31 046 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11, 16/512GB Green (Global) [5G, NFC]
MAUDAU (Київ)
← купити
OnePlus 11 16/512GB Black
MAUDAU (Київ)
28 075 грн.
← купити
OnePlus 11 16/512GB Green
MAUDAU (Київ)
28 978 грн.
← купити
OnePlus 11 16/512GB Green EU
MAUDAU (Київ)
30 046 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Green
MAUDAU (Київ)
30 553 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Black
MAUDAU (Київ)
28 567 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Black NW32084
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
26 950 грн.
← купити
Мобільний телефон OnePlus 11 16/512GB Black (CN)
Rozetka.ua (Київ)
30 299 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Black
Rozetka.ua (Київ)
30 797 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Green
Rozetka.ua (Київ)
31 258 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Titan Black Global EU [125895]
Rozetka.ua (Київ)
30 099 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Green
Rozetka.ua (Київ)
34 099 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Titan Black Global EU [125895]
Rozetka.ua (Київ)
29 999 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Green
Rozetka.ua (Київ)
33 999 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Titan Black Global EU [125895]
Rozetka.ua (Київ)
30 699 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Green
Rozetka.ua (Київ)
30 956 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Black
Rozetka.ua (Київ)
28 945 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Green
Rozetka.ua (Київ)
30 174 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Black
Rozetka.ua (Київ)
28 382 грн.
← купити
смартфон OnePlus 11 16/512GB Black
Rozetka.ua (Київ)
29 584 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Black Global
Rozetka.ua (Київ)
31 249 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Green Global
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Black (Global Version)
Rozetka.ua (Київ)
31 446 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Black
Rozetka.ua (Київ)
29 337 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 11 16/512GB Green (Global Version) [5G, NFC]
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OnePlus 11 512GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон OnePlus 11 512GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон OnePlus 11 512GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія