шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
OnePlus (серія)
8-е покоління

Каталог /

Мобільний телефон OnePlus 13s 512GB

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення5Корисне6Аксесуари
Купити мобільний телефон OnePlus 13s 512GB за ціною від 26770 грн.
Фото 10

Характеристики та опис OnePlus 13s 512GB

Вага (г): 185; Розміри (мм): 150.8x71.7x8.2; зарядний пристрій; чохол; Ємність (мАгод): 5850; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; 3D звук: OReality Audio; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C; NFC-чип; підтримка aptX: aptX HD; Bluetooth: Bluetooth v6.0
Колір
діагональ дисплея
6.32 "
роздільна здатність екрану
2640x1216
Вбудована пам'ять
512 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 7 (802.11be)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
Dual GPS
/ L1+L5 /
ГЛОНАСС
Galileo
/ E1+E5a /
Ємність батареї
5850 мАгод
Розміри (ВхШхТ)
150.8x71.7x8.2 мм
Вага
185 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
підтри Читать...
PriceHub AI26 травня 2026, 16:35
eSIM не підтримується; у OnePlus 13s використовується лише дві nano‑SIM (2 SIM), про підтримку eSIM у специфікаціях або оглядах E‑Katalog згадок немає.
[Інформація взята з характеристик товару та підтверджена відгуками/оглядом на E‑Katalog.]
від 26 770  до 34 299 грн.
OnePlus Смартфон OnePlus 13S 12/512GB Black Velvet (Global)
MTA.ua (Київ)
28 099 грн.
← купити
OnePlus 13S 12/512GB (Black Velvet) (Standard) CPH2723
Jabko.ua (Львів)
28 499 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 13s 12/512GB Black Velvet
Justbuy.com.ua (Київ)
27 399 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 13s 12/512GB Green Silk Global
Touch (Дніпро)
28 739 грн.
← купити
OnePlus 13S 12/512GB Green Silk CPH2723
Easymac.com.ua (Київ)
28 900 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 13S 12/512GB Black Velvet (CPH2723) (India) CPH2723
Sota.store (Київ)
27 645 грн.
← купити
Смартфон OnePlus 13S 12/512GB Black Velvet (Global EU)
Smartmag.biz.ua (Львів)
27 540 грн.
← купити
OnePlus 13s 12/512GB Black Velvet (IN)
Mobileplanet.ua (Одеса)
31 011 грн.
← купити
Смартфон Oneplus 13S 12/512GB (Black Velvet) Global IN
Pulsepad.com.ua (Київ)
26 770 грн.
← купити
OnePlus 13s 12/512GB Black Velvet (CPH2723 India)
MAUDAU (Київ)
28 944 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OnePlus 13s 512GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон OnePlus 13s 512GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон OnePlus 13s 512GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія