шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
OnePlus (серія)
8-е покоління

Каталог /

Мобільний телефон OnePlus Ace 3V 256GB

Ціни19Опис Відгуки1Обговорення5Корисне2Аксесуари
Купити мобільний телефон OnePlus Ace 3V 256GB за ціною від 14850 грн.
Відео 4Фото 18

Характеристики та опис OnePlus Ace 3V 256GB

Вага (г): 200; Розміри (мм): 162.7x75.2x8.47; зарядний пристрій; захисне скло / плівка; чохол; Захист від вологи: IP65; Час роботи (PCMark) (год): 15.2; Ємність (мАгод): 5500; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; Dual GPS; GPS-модуль; aGPS; гіроскоп; шумопоглинання; Акустика: стереозвук; USB-C: USB-C
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
діагональ дисплея
6.74 "
роздільна здатність екрану
2772х1240 (20:9)
Вбудована пам'ять
256 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 6 (802.11ax)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка в екрані
шумопоглинання
GPS-модуль
/ L1 + L5 /
Dual GPS
ГЛОНАСС
Galileo
/ E1 + E5a /
Ємність батареї
5500 мАгод
Захист від вологи
IP65
Розміри (ВхШхТ)
162.7x75.2x8.47 мм
Вага
200 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
Телефон найкращий за свої гроші
26 лютого 2025, 22:25 #
Переваги:Тонкі рамки
Дуже якісний дисплей
Камера
Зарядний пристрій
Комплектація
Процесор
Дизайн
Дуже плавні анімації

Недоліки:Іноді чуть тормозить в іграх але рідко

Коментар:Дуже хороший телефон для ігор та фото саме то що треба

Автор:PixuFurry

PixuFurry27 лютого 2025, 21:42
Хто хоче задавайте питання
АндрійPixuFurry11 березня 2025, 23:13
Як прошивка китайська?
PixuFurryАндрій26 березня 2025, 19:39
Все дуже добре, плавно працює
Андрій PixuFurry27 квітня 2025, 21:51
Хочу дочці купи на день народження. Вот думаю цей або Samsung A55 . Але цей топ за свої гроші. В цілому як Вам апарат?
LeoАндрій 7 травня 2025, 19:02
Якщо для дочки — то краще Samsung.
CyCILiK Leo15 березня 2026, 13:16
Чем самса будет лучше его!????
PixuFurryАндрій 13 травня 2025, 12:26
Беріть вона буде в захваті апарат дуже хороший для ігор те що треба і дуже швидка зарядка і ще велика батарея яка в іграх держить по 7-9 годин
nastiolinkАндрій17 червня 2025, 22:29
Если покупать в украинских магазинах на екаталоге, то прошивка глобальная (OxygenOS). Магазины сами прошивают. Но нет обновлений по воздуху. Я звонила в два магазина узнавала.
МаоPixuFurry11 травня 2025, 06:34
Українська мова є?
ВіталійМао11 травня 2025, 18:43
На клавіатурі є, а так рус.
PixuFurryВіталій13 травня 2025, 12:25
Ні, тут українська
PixuFurryМао13 травня 2025, 12:24
Так є в налаштуваннях буде 50/50 англ і укр
Скільки приблизно буде Читать...
PriceHub AI2 лютого, 11:59
OnePlus Ace 3V постачається з Android 14, але інформації про подальші оновлення версій Android наразі немає. Зазвичай, OnePlus забезпечує підтримку оновлень для своїх смартфонів протягом 2-3 років, але точні терміни можуть варіюватися в залежності від моделі та політики компанії.
[Відповідь сформована на основі загальних відомостей про підтримку оновлень Android від OnePlus, оскільки конкретна інформація про оновлення для OnePlus Ace 3V не була надана в характеристиках продукту.]
OnePlus Ace 3V Review – Power Packed Budget Option?
Огляд OnePlus Ace 3V
від 14 850  до 18 499 грн.
OnePlus Смартфон OnePlus Ace 3V 12/256GB Purple CN
MTA.ua (Київ)
18 499 грн.
← купити
Смартфон OnePlus Ace 3V 5G 12/256GB Magic Purple
Stls.store (Київ)
15 949 грн.
← купити
Смартфон OnePlus Ace 3V 12/256GB Purple CN (no OTA)
Touch (Дніпро)
15 549 грн.
← купити
Смартфон OnePlus Ace 3V 5G 12/256GB Magic Purple
Цифра (Київ)
15 664 грн.
← купити
Смартфон OnePlus Ace 3V 12/256GB Purple
Denika.ua (Харків)
15 452 грн.
← купити
Смартфон OnePlus Ace 3V 12/256GB Purple (CN)
Smartmag.biz.ua (Львів)
15 276 грн.
← купити
OnePlus Ace 3V PJF110 12/256Gb Purple
Mobileplanet.ua (Одеса)
15 642 грн.
← купити
Смартфон OnePlus Ace 3V PJF110 12/256GB Purple (CN)
Zhuk.ua (Київ)
15 552 грн.
← купити
Смартфон OnePlus Ace 3V 12/256GB Purple
Sota.store (Київ)
14 850 грн.
← купити
Смартфон OnePlus Ace 3V 12/256Gb Magic Purple
MAUDAU (Київ)
16 332 грн.
← купити
Мобільний телефон OnePlus Ace 3V 12/256GB Magic Purple (CN)
Rozetka.ua (Київ)
16 999 грн.
← купити
Смартфон OnePlus Ace 3V 12/256GB Magic Purple
MAUDAU (Київ)
← купити
OnePlus Ace 3V 12/256GB Magic Purple
MAUDAU (Київ)
16 077 грн.
← купити
Смартфон OnePlus Ace 3V 12/256GB Purple
Rozetka.ua (Київ)
17 588 грн.
← купити
Смартфон OnePlus Ace 3V PJF110 12/256Gb Purple
Rozetka.ua (Київ)
17 363 грн.
← купити
Смартфон OnePlus Ace 3V 12/256GB Purple CN (no OTA) [105785]
Rozetka.ua (Київ)
16 799 грн.
← купити
Смартфон OnePlus Ace 3V 12/256GB Purple
Rozetka.ua (Київ)
16 242 грн.
← купити
смартфон OnePlus Ace 3V 12/256GB Magic Purple
Rozetka.ua (Київ)
17 673 грн.
← купити
Смартфон OnePlus Ace 3V 12/256GB Magic Purple
Rozetka.ua (Київ)
16 938 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OnePlus Ace 3V 256GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон OnePlus Ace 3V 256GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон OnePlus Ace 3V 256GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія