шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники OnePlus Buds Pro 3

Ціни103Опис Відгуки2Обговорення1Корисне6
Купити навушники OnePlus Buds Pro 3 за ціною від 5029 грн.
Відео 30Фото 14

Характеристики та опис OnePlus Buds Pro 3

Вага (г): 5; Захист від вологи: IP55; Вхід зарядки: USB-C; Бездротова зарядка; Час роботи (музика) (год): 6; LHDC; AAC; Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: adaptive ANC; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 11; Чутливість (дБ): 97; Частотний діапазон (Гц): 10 – 40000
Рейтинг моделі: 4 з 5 (2 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
1
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.4
Радіус дії10 м
Характеристики
Hi-Res Audio
Ігровий режим (низький input lag)
Затримка звуку94 мс
Частотний діапазон10 – 40000 Гц
Чутливість97 дБ
Діаметр динаміка11 мм / Woofer + 6 мм Tweeter /
Тип випромінювачівдинамічні
Кількість випромінювачів2
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Кількість мікрофонів3 шт. у кожному навушнику
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності
Шумозаглушенняadaptive ANC
Прозорий режим
Multipoint
Підтримка кодеківAAC
LHDC
Голосовий асистентApple Siri / Google Assistant
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників58 мАгод
Ємність батареї кейса566 мАгод
Час зарядки1 год
Час роботи (музика)6 год
Час роботи (розмова)4 год / ANC включений /
Час роботи (без шумозниження)10 год
Час роботи (з кейсом)25 год
Час роботи (з кейсом, без ANC)43 год.
Бездротова зарядка
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIP55
Вага5 г
Комплектаціясиліконові насадки 4 пари
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3900 грн.    до  6750 грн.

Дуже гарні навушники. Рекомендую.
26 квітня 2025, 16:41 #
Переваги:Дуже тішить звучання. Висока гучність. Хороша деталізація високих частот. Баси теж порадували. Відчуваєш задоволення від прослуховування.

Недоліки:Розчарувань немає. Трішки незручне керування гучністю, але добре хоч воно взагалі є.

Автор:Олексій   пользуюсь OnePlus Buds Pro 3 кілька місяців

Якщо вагається між якимись і цими, то ці геть не раджу
29 грудня 2025, 18:00 #
Переваги:Звук

Недоліки:Посадка у вухах, мені підійшли тільки з кастомними амбушурами, трьом з чотирьох людей взагалі не підійшли, шумоподавлення тут заради галочки на папірці, дуже легко ловлять наводки (наче старі колонки або телевізор під час дзвінків

Коментар:Грають непогано, перед придбанням обовʼязково міряти, бо не всім підходять!

Автор:Павло Єгунов  пользуюсь OnePlus Buds Pro 3 кілька місяців

від 5 029  до 9 341 грн.
Навушники TWS OnePlus Buds Pro 3 Sapphire Blue
Justbuy.com.ua (Київ)
5 615 грн.
← купити
OnePlus Бездротові навушники OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance (E512A)
MTA.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
Бездротові навушники OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance (E512A)
Soho.com.ua (Київ)
5 449 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 E512A Midnight Opus OPBP3MO
Gstore.com.ua (Прилуки)
5 419 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 E512A Midnight Opus
Touch (Дніпро)
5 389 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 E512A Lunar Radiance
Цифра (Київ)
5 214 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 E512A Lunar Radiance
Stls.store (Київ)
5 261 грн.
← купити
OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance
Tehnomart.com (Київ)
5 061 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance
Denika.ua (Харків)
5 306 грн.
← купити
Навушники Bluetooth OnePlus Buds Pro 3 (e512a) Lunar Radiance eu
Tviy-Dim.com (Київ)
5 254 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus E512A
Easymac.com.ua (Київ)
5 790 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Sota.store (Київ)
5 090 грн.
← купити
OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 503 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Pro 3 Black
Timesport.com.ua (Львів)
6 663 грн.
← купити
Навушники Tws OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance
Openshop.ua (Київ)
5 129 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
5 399 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 385 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 (E512A) Midnight Opus
Comtrading.ua (Київ)
5 465 грн.
← купити
Oneplus Buds Pro 3 Midnight Opus
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
6 574 грн.
← купити
Бездротові навушники OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance (E512A)
Q-techno.com.ua (Київ)
5 348 грн.
← купити
Бездротові навушники OnePlus Buds Pro 3 Sapphire Blue
Техно Їжак (Київ)
6 199 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance
Mobaza.com.ua (Харків)
5 999 грн.
← купити
OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Zhuk.ua (Київ)
5 434 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Tv-mir.com.ua (Київ)
5 256 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
MAUDAU (Київ)
5 822 грн.
← купити
OnePlus Buds Pro 3 Sapphire Blue Гарнітура Buds Pro 3 Sapphire Blue
Kvshop.com.ua (Київ)
6 177 грн.
← купити
TWS OnePlus Buds Pro 3 (E512A) Sapphire Blue EU MO-101215
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 867 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 (Sapphire Blue)
Rozetka.ua (Київ)
6 099 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance
Justbuy.com.ua (Київ)
5 420 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
OnePlus Бездротові навушники OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus (E512A)
MTA.ua (Київ)
← купити
OnePlus Бездротові навушники OnePlus Buds Pro 3 Sapphire Blue (E512A)
MTA.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники OnePlus Buds Pro 3 Sapphire Blue (E512A)
Soho.com.ua (Київ)
5 669 грн.
← купити
Бездротові навушники OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus (E512A)
Soho.com.ua (Київ)
5 379 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 E512A Lunar Radiance OPBP3LR
Gstore.com.ua (Прилуки)
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 E512A Sapphire Blue OPBP3SB
Gstore.com.ua (Прилуки)
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 E512A Lunar Radiance
Touch (Дніпро)
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 E512A Sapphire Blue
Touch (Дніпро)
5 559 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 E512A Midnight Opus
Цифра (Київ)
5 189 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 E512A Sapphire Blue
Цифра (Київ)
5 630 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 E512A Midnight Opus
Stls.store (Київ)
5 236 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 E512A Sapphire Blue
Stls.store (Київ)
5 681 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance
Sota.store (Київ)
5 155 грн.
← купити
OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 604 грн.
← купити
OnePlus Buds Pro 3 E512A Sapphire Blue
Luckylink.kiev.ua (Київ)
5 707 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Sapphire Blue
Sota.store (Київ)
5 490 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Tomdom.in.ua (Львів)
6 944 грн.
← купити
Навушники Tws OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Openshop.ua (Київ)
5 106 грн.
← купити
Навушники Tws OnePlus Buds Pro 3 Sapphire Blue
Openshop.ua (Київ)
5 656 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
5 402 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Pro 3 Sapphire Blue
Cyberdream.com.ua (Дніпро)
5 489 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Saren.com.ua (Львів)
6 945 грн.
← купити
OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Tehnomart.com (Київ)
5 036 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 (E512A) Lunar Radiance E512A
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Oneplus Buds Pro 3 Бежевий (OPBUDSPRO3)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
8 767 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Smartmag.biz.ua (Львів)
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Pro 3 Sapphire Blue
Smartmag.biz.ua (Львів)
5 633 грн.
← купити
Навушники Bluetooth OnePlus Buds Pro 3 (e512a) Midnight Opus eu
Tviy-Dim.com (Київ)
5 229 грн.
← купити
Бездротові навушники OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus (E512A)
Q-techno.com.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники OnePlus Buds Pro 3 Sapphire Blue (E512A)
Q-techno.com.ua (Київ)
5 591 грн.
← купити
Бездротові навушники OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Техно Їжак (Київ)
5 899 грн.
← купити
Бездротові навушники OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance
Техно Їжак (Київ)
5 599 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance
Mobileplanet.ua (Одеса)
5 250 грн.
← купити
OnePlus Buds Pro 3 Sapphire Blue
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Denika.ua (Харків)
5 082 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance E512A
Easymac.com.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance
Zhuk.ua (Київ)
5 445 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Pro 3 Sapphire Blue
Zhuk.ua (Київ)
6 188 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Sapphire blue
MAUDAU (Київ)
6 087 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
MAUDAU (Київ)
5 967 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Sapphire Blue
MAUDAU (Київ)
6 208 грн.
← купити
TWS OnePlus Buds Pro 3 (E512A) Sapphire Blue Global
MAUDAU (Київ)
6 220 грн.
← купити
Навушники бездротові OnePlus Buds Pro 3 E512A Global midnight opus чорні
MAUDAU (Київ)
6 173 грн.
← купити
OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus Гарнітура Buds Pro 3 Midnight Opus
Kvshop.com.ua (Київ)
5 877 грн.
← купити
OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance Гарнітура Buds Pro 3 Lunar Radiance
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
TWS OnePlus Buds Pro 3 (E512A) Lunar Radiance EU MO-94320
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
5 029 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance
Rozetka.ua (Київ)
5 699 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Rozetka.ua (Київ)
6 537 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Sapphire Blue
Rozetka.ua (Київ)
7 325 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance
Rozetka.ua (Київ)
6 720 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Sapphire Blue
Rozetka.ua (Київ)
7 156 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Rozetka.ua (Київ)
8 399 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 (E512A) Midnight Opus [114311]
Rozetka.ua (Київ)
6 899 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 (E512A) Lunar Radiance [114431]
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 E512A Sapphire Blue [130550]
Rozetka.ua (Київ)
7 099 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance (E512A)
Rozetka.ua (Київ)
6 290 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance
Rozetka.ua (Київ)
6 408 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Rozetka.ua (Київ)
6 042 грн.
← купити
Бездротові навушники Oneplus Buds Pro 3 E512A Global midnight opus (чорні)
Rozetka.ua (Київ)
6 167 грн.
← купити
Навушники бездротові OnePlus Buds Pro 3 Black
Rozetka.ua (Київ)
6 859 грн.
← купити
Навушники бездротові OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance
Rozetka.ua (Київ)
6 729 грн.
← купити
Навушники бездротові OnePlus Buds Pro 3 Sapphire Blue
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Rozetka.ua (Київ)
7 599 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 E512A Midnight Opus
Rozetka.ua (Київ)
6 869 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 E512A Sapphire Blue
Rozetka.ua (Київ)
7 187 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 E512A Lunar Radiance
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Rozetka.ua (Київ)
7 131 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Sapphire blue
Rozetka.ua (Київ)
7 455 грн.
← купити
Навушники OnePlus Buds Pro 3 Lunar Radiance
Rozetka.ua (Київ)
6 860 грн.
← купити
Навушники TWS OnePlus Buds Pro 3 Midnight Opus
Rozetka.ua (Київ)
9 341 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OnePlus Buds Pro 3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники OnePlus Buds Pro 3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники OnePlus Buds Pro 3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія