шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники OnePlus Bullets Wireless Z3

Ціни16Опис Відгуки  Обговорення  Корисне11
Купити навушники OnePlus Bullets Wireless Z3 за ціною від 1231 грн.
Відео 25Фото 9

Характеристики та опис OnePlus Bullets Wireless Z3

Вага (г): 23; Захист від вологи: IP55; Вхід зарядки: USB-C; Час роботи (музика) (год): 36; AAC; Bass Boost; Регулювання гучності; Мобільний застосунок; Діаметр динаміка (мм): 12.4; Чутливість (дБ): 98; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Імпеданс (Ом): 32; Радіус дії (м): 10; Версія Bluetooth: Bluetooth v5.4
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
кріплення на шию
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.4
Радіус дії10 м
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Звук3D
Імпеданс32 Ом
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Чутливість98 дБ
Діаметр динаміка12.4 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофону кріпленні
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Мобільний застосунок
Регулювання гучності
Bass Boost
Підтримка кодеківAAC
Голосовий асистентGoogle Assistant
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників220 мАгод
Час роботи (музика)36 год
Час роботи (розмова)21 год
Швидка зарядка10 хвилин на 27 годин роботи
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Магнітне кріплення
Захист від вологиIP55
Вага23 г
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 231  до 1 999 грн.
OnePlus Bluetooth-гарнітура OnePlus Bullets Wireless Z3 E307A Sunset
MTA.ua (Київ)
1 349 грн.
← купити
Навушники OnePlus Bullets Wireless Z3 E307A Samba Sunset
Sota.store (Київ)
1 485 грн.
← купити
Навушники OnePlus Bullets Wireless Z3 (E307A) Black E307A
Comtrading.ua (Київ)
1 681 грн.
← купити
Навушники OnePlus Bullets Wireless Z3 Red
Mobaza.com.ua (Харків)
1 999 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном OnePlus Bullets Wireless Z3 Samba Sunset
Openshop.ua (Київ)
1 704 грн.
← купити
Наушники с микрофоном OnePlus Bullets Wireless Z3 Samba Sunset
Mobileplanet.ua (Одеса)
1 231 грн.
← купити
OnePlus Bullets Wireless Z3 Mambo Midnight Навушники Bullets Wireless Z3 Mambo Midnight
Kvshop.com.ua (Київ)
1 497 грн.
← купити
Навушники OnePlus Bullets Wireless Z3 (Samba Sunset)
Rozetka.ua (Київ)
1 499 грн.
← купити
OnePlus Bluetooth-гарнітура OnePlus Bullets Wireless Z3 E307A Mambo Midnight
MTA.ua (Київ)
← купити
Навушники OnePlus Bullets Wireless Z3 Black
Mobaza.com.ua (Харків)
← купити
Навушники OnePlus Bullets Wireless Z3 E307A Mambo Midnight
Sota.store (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном OnePlus Bullets Wireless Z3 Mambo Midnight
Openshop.ua (Київ)
← купити
Наушники с микрофоном OnePlus Bullets Wireless Z3 Mambo Midnight
Mobileplanet.ua (Одеса)
← купити
OnePlus Bullets Wireless Z3 Samba Sunset Навушники Bullets Wireless Z3 Samba Sunset
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Навушники OnePlus Bullets Wireless Z3 (Mambo Midnight)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники OnePlus Bullets Wireless Z3 Samba Sunset
Rozetka.ua (Київ)
1 927 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати OnePlus Bullets Wireless Z3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники OnePlus Bullets Wireless Z3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники OnePlus Bullets Wireless Z3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія