шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Мобільний телефон Oukitel WP32 Pro

Ціни47Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити мобільний телефон Oukitel WP32 Pro за ціною від 5625 грн.
Фото 14

Характеристики та опис Oukitel WP32 Pro

Вага (г): 300; Розміри (мм): 166х81.5х15.4; Захист від ударів: MIL-STD-810; Захист від вологи: IP68/IP69K; Ємність (мАгод): 6300; цифровий компас; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; гіроскоп; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) зверху; USB-C: USB-C; NFC-чип; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac)
Колір
діагональ дисплея
5.93 "
роздільна здатність екрану
1440х720 (18:9)
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
SIM + SIM/microSD
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
NFC-чип
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
6300 мАгод
Захист від вологи
IP68/IP69K
Захист від ударів
MIL-STD-810
Розміри (ВхШхТ)
166х81.5х15.4 мм
Вага
300 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5500 грн.    до  7750 грн.

від 5 625  до 9 499 грн.
Oukitel Смартфон Oukitel WP32 Pro 6/256GB Black
MTA.ua (Київ)
6 599 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP32 Pro 6/256Gb Green
Stls.store (Київ)
5 882 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP32 Pro 6/256Gb Green
Цифра (Київ)
5 777 грн.
← купити
Oukitel WP32 Pro 6/256GB Black
Beconnect.com.ua (Київ)
5 999 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP32 Pro 6/256GB Orange
Denika.ua (Харків)
6 791 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP32 Pro 6/256GB Black (6931940757812) 6931940757812
Artline.ua (Київ)
9 499 грн.
← купити
Oukitel WP32 Pro 6/256GB Orange
Limon.in.ua (Хмельницький)
6 399 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP32 PRO 6/256GB IP68 Orange
Zhuk.ua (Київ)
7 560 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP32 Pro 6/256Gb Green
Tehnomarket.ua (Вінниця)
7 009 грн.
← купити
Смартфон Oukitel WP32 Pro 6/256GB Green EU
Sota.store (Київ)
5 625 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Oukitel WP32 Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Oukitel WP32 Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Oukitel WP32 Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія