шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни24Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Комплектуючі
Купити корпус PCCooler C3D310 Black за ціною від 1512 грн.
Фото 13

Характеристики та опис PCCooler C3D310 Black

Місць для СРО: 3; Розмір СРО зверху: 240мм; Розмір СРО спереду: 280мм; Розмір СРО ззаду: 120мм; Підтримка СРО; Місць для вентиляторів: 8; Місць для вентиляторів знизу: 2x120мм; Місць для вентиляторів зверху: 2x140мм; Місць для вентиляторів спереду: 2x140мм; Встановлених вентиляторів: Місць для вентиляторів ззаду: 1x120мм
Колір
Призначення
ігровий
Форм-фактор
Mini Tower
Варіанти установки
вертикальна
Тип материнської плати
micro-ATX
Габарити (ВхШхГ)
410x220x406 мм
Блок живлення
Додатково
прихована протяжка дротів
вікно установки СО для процесора
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1300 грн.    до  2100 грн.

від 1 512  до 2 493 грн.
Корпус PcCooler C3D310 BK
Nkt.ua (Київ)
1 512 грн.
← купити
Корпус для ПК PcCooler C3D310 BK
Itbox.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
PCCooler C3D310 BK (C3D310-BKP0-GL) C3D310-BKP0-GL
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 759 грн.
← купити
PcCooler C3D310 BK
Mallprix.com (Київ)
1 532 грн.
← купити
Корпус для ПК PcCooler C3D310 BK
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Корпус PCCooler C3D310 Tempered Glass без БЖ Black C3D310-BKP0-GL
Telemart.ua (Київ)
← купити
Корпус PcCooler c3d310 bk
Tviy-Dim.com (Київ)
2 493 грн.
← купити
Корпус PcCOOLER CPS C3D310 чорний Micro ATX/Mini-ITX без БП (LxWxH)406x220x410мм/ C3D310-BKP0-GL
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Корпус PcCooler CPS C3D310 Black Без БЖ (C3D310-BKP0-GL) UA C3D310-BKP0-GL
Sota.store (Київ)
1 620 грн.
← купити
Корпус PcCooler C3D310 BK
E-server.com.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PCCooler C3D310 Black, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: корпус PCCooler C3D310 Black. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на корпус PCCooler C3D310 Black у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія