шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни60Опис Відгуки  Обговорення1Корисне
Купити система охолодження PCCooler Paladin EX400S за ціною від 749 грн.
Фото 12

Характеристики та опис PCCooler Paladin EX400S

Вага (г): 500; Габарити (мм): 130x75x157; Тип кріплення: двосторонній (backplate); Intel 1700 / 1851; Intel 1200; Intel 1151 / 1151 v2; Intel 1155/1156; Intel 1150; AMD AM5; Socket: AMD AM4; Матеріал підкладки: алюміній; Матеріал радіатора: алюміній/мідь; Контакт теплотрубок: прямий; Теплових трубок (шт.): 4
Головне
Призначеннядля процесора
Типактивний кулер
Видування повітряного потокувбік (розсіювання)
Максимальний TDP180 Вт
Вентилятор
Кількість вентиляторів1 шт.
Діаметр вентилятора120 мм
Товщина вентилятора25 мм
Тип підшипникагідродинамічний
Мінімальні оберти400 об/хв
Максимальні оберти1800 об/хв
Регулятор обертівавто (PWM)
Макс. повітряний потік73.6 CFM
Статичний тиск2.1 мм H2O
Можливість заміни
Мін. рівень шуму16 дБ
Рівень шуму29 дБ
Джерело живлення4-pin
Радіатор
Теплових трубок4 шт.
Контакт теплотрубокпрямий
Матеріал радіатораалюміній/мідь
Матеріал підкладкиалюміній
SocketAMD AM4
AMD AM5
Intel 1150
Intel 1155/1156
Intel 1151 / 1151 v2
Intel 1200
Intel 1700 / 1851
Інше
Підсвічування
Колір підсвічуванняRGB
Тип кріпленнядвосторонній (backplate)
Гарантія виробника2 роки
Габарити130x75x157 мм
Висота157 мм
Вага500 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  750 грн.    до  1150 грн.

від 749  до 1 249 грн.
Кулер процесорний PCCOOLER TDP 180 Вт PALADIN EX400S
FOXTROT.UA (Київ)
999 грн.
← купити
Кулер процесорний PCCooler Paladin EX400S
Click.ua (Київ)
849 грн.
← купити
Кулер до процесора PcCooler PALADIN EX400S
Itbox.ua (Київ)
← купити
Кулер PcСooler Paladin EX400S (PALADIN 400 WH)
Цифра (Київ)
1 049 грн.
← купити
Кулер PcСooler Paladin EX400S (PALADIN 400 WH)
Stls.store (Київ)
← купити
PcCooler PALADIN EX400S
Mallprix.com (Київ)
762 грн.
← купити
Процесорний кулер PсCOOLER Paladin EX400S IntelLGA 1700/1200/115X AMD AM5/AM4 (PALADIN EX400S)
Nkt.ua (Київ)
749 грн.
← купити
Кулер до процесора PcCooler PALADIN EX400S
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Кулер PCCooler PALADIN EX400S
Telemart.ua (Київ)
← купити
Повітряне охолодження PCCooler Paladin EX400S (R3-K410WBKSYX-GL)
Semtech.com.ua (Луцьк)
887 грн.
← купити
Кулер до процесора PcСooler PALADIN EX400S
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Кулер для ПК PcCooler PALADIN EX400S Black
Soho.com.ua (Київ)
789 грн.
← купити
Кулер до процесора PcСooler PALADIN EX400S
Comtrading.ua (Київ)
1 012 грн.
← купити
Кулер процесорний PCCooler PALADIN EX400S (R3-K410WBKSYX-GL)
4user.com.ua (Київ)
← купити
Повітряне охолодження PCCooler Paladin EX400S (R3-K410WBKSYX-GL)
Timesport.com.ua (Львів)
881 грн.
← купити
Повітряне охолодження PCCooler PALADIN EX400S (R3-K410WBKSYX-GL) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
826 грн.
← купити
Pccooler PALADIN EX400S — Кулер для процесора 1х120 мм 4-pin PWM
Comtrade.ua (Київ)
808 грн.
← купити
Повітряне охолодження PCCooler PALADIN EX400S (R3-K410WBKSYX-GL)
Tv-mir.com.ua (Київ)
951 грн.
← купити
Кулер процесорний PCCooler Paladin EX400S UA
Sota.store (Київ)
823 грн.
← купити
PCCooler Paladin EX400S PaladinEX400S
COMFY.ua (Київ)
← купити
Кулер для процесора PcCooler PALADIN EX400S (EX400S)
MAUDAU (Київ)
1 249 грн.
← купити
PcCooler Кулер для ПК PcCooler PALADIN EX400S Black
MTA.ua (Київ)
949 грн.
← купити
PCCooler PcCooler PALADIN EX400S Кулер до процесора PcCooler PALADIN EX400S
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Кулер для процесора PcCooler PALADIN EX400 S, Black, алюміній/мідь, 1x120 мм RGB, для Intel 1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, вис
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 046 грн.
← купити
Кулер для процесора PcCooler PALADIN EX400S (EX400S)
Compx.ua (Київ)
1 086 грн.
← купити
Кулер PcCooler PALADIN EX400S
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кулер до процесора PcCooler PALADIN EX400S (PALADIN 400 WH) PALADIN 400 WH
Itbox.ua (Київ)
← купити
Кулер до процесора PcCooler PALADIN EX400S (PALADIN 400 WH) PALADIN 400 WH
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Кулер до процесора PcCooler PALADIN EX400S (PALADIN 400 WH) PALADIN 400 WH
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Повітряне охолодження PCCooler Paladin EX400S (R3-K410WBKSYX-GL)
Zaua.store (Львів)
884 грн.
← купити
Кулер для процесора PcCooler PALADIN EX400S (PALADIN EX400S)
MAUDAU (Київ)
976 грн.
← купити
Кулер для процесора PcCooler PALADIN EX400 S, Black, алюміній/мідь, 1x120 мм RGB, для Intel 1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, вис
MAUDAU (Київ)
1 108 грн.
← купити
Кулер для процесора Pccooler PALADIN EX400 S чорний алюміній/мідь 1x120 мм RGB для Intel 1700/1200/115x AMD AM5/AM4
MAUDAU (Київ)
980 грн.
← купити
Повітряне охолодження PCCooler Paladin EX400S RGB Black
MAUDAU (Київ)
975 грн.
← купити
Кулер процесорний PCCooler Paladin EX400S
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
933 грн.
← купити
Кулер для процесора PcCooler PALADIN EX400S (PALADIN EX400S)
Compx.ua (Київ)
← купити
Охолоджувач для процесора PсCOOLER Paladin EX400S IntelLGA 1700/1200/115X AMD AM5/AM4 (PALADIN EX400S)
Rozetka.ua (Київ)
819 грн.
← купити
Кулер процесорний PCCooler Paladin EX400S
Rozetka.ua (Київ)
837 грн.
← купити
Охолоджувач процесорний універсальний PCCOOLER PALADIN EX400S, TDP 180 Вт, висота 157 мм, Hydraulic bearing
Rozetka.ua (Київ)
960 грн.
← купити
Кулер PCCooler PALADIN EX400S (R3-K410WBKSYX-GL)
Rozetka.ua (Київ)
1 187 грн.
← купити
Кулер для процесора PcCooler Paladin EX400S
Rozetka.ua (Київ)
981 грн.
← купити
Кулер процесорний PCCooler Paladin EX400S
Rozetka.ua (Київ)
841 грн.
← купити
Кулер для процесора PcCooler Paladin EX400S 276069
Rozetka.ua (Київ)
1 030 грн.
← купити
Кулер процесорний PCCooler Paladin EX400S ( Чорний )
Rozetka.ua (Київ)
1 053 грн.
← купити
Кулер для процесора PcCooler Paladin EX400S
Rozetka.ua (Київ)
958 грн.
← купити
Кулер процесорний PCCooler Paladin EX400S
Rozetka.ua (Київ)
917 грн.
← купити
Кулер до процесора PcСooler PALADIN EX400S
Rozetka.ua (Київ)
1 016 грн.
← купити
Охолоджувач процесорний універсальний PCCOOLER PALADIN EX400S, TDP 180 Вт, висота 157 мм, Hydraulic bearing
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кулер до процесора PcСooler PALADIN EX400S[1842]
Rozetka.ua (Київ)
1 054 грн.
← купити
Кулер до процесора PcCooler PALADIN EX400S [74914]
Rozetka.ua (Київ)
1 113 грн.
← купити
Кулер процесорний PCCooler Paladin EX400S (493738)
Rozetka.ua (Київ)
1 061 грн.
← купити
Кулер процесорний PCCooler Paladin EX400S
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кулер для процесора PcCooler PALADIN EX400S (EX400S)
Rozetka.ua (Київ)
1 164 грн.
← купити
Кулер для процесора PcCooler PALADIN EX400S (PALADIN EX400S)
Rozetka.ua (Київ)
913 грн.
← купити
Повітряне охолодження PcCOOLER PALADIN EX400S
Rozetka.ua (Київ)
796 грн.
← купити
Кулер для PcCooler PALADIN EX400 S, чорний, алюміній/мідь, 1x120 мм RGB, для Intel 1700/1200/115x, AMD AM5/AM4, висота
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кулер для процесора PcCooler PALADIN EX400S (ek03176)
Rozetka.ua (Київ)
1 000 грн.
← купити
Кулер для процесора PcCooler PALADIN EX400S (ek03184)
Rozetka.ua (Київ)
1 176 грн.
← купити
Повітряне охолодження PCCooler Paladin EX400S RGB Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Кулер до процесора PcСooler PALADIN EX400S
Rozetka.ua (Київ)
1 068 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PCCooler Paladin EX400S, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: система охолодження PCCooler Paladin EX400S. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на система охолодження PCCooler Paladin EX400S у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія