шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Pepper Black Ice PR-6003 за ціною від 1409 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Pepper Black Ice PR-6003

Країна походження бренду: Китай; Ручки: бакелітові; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для зливу; отвір для пари; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття;єм (л): 4.4; Комплектація: Макс. об' Тип: каструля
Колір
Тип
каструля
Об'єм
4.4 л
Антипригарне покриття
+
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для пари
отвір для зливу
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  2500 грн.    до  3300 грн.

від 1 409  до 3 981 грн.
Каструля Pepper Black Ice 4.4л. 24x12 см (PR-6003)
Stls.store (Київ)
2 990 грн.
← купити
Каструля PEPPER Black Ice 4.4 л Black (PR-6003) 110806
FOXTROT.UA (Київ)
2 912 грн.
← купити
Каструля Pepper Black Ice 24 см 4.4 л (PR-6003) Black Ice 24 см 4.4 л (PR-6003)
Denika.ua (Харків)
2 812 грн.
← купити
PR-6003 Кастрюля 'black ice' pepper (greblon c2) 4,4л. 24x12 см
Tviy-Dim.com (Київ)
3 000 грн.
← купити
Каструля Pepper BlaСk IСe PR-6003 24 см 4.4 л
Rozetka.ua (Київ)
3 981 грн.
← купити
Кастрюля PEPPER PR-6003 Black Ice Greblon C2 4,4 л 24х12см
Rozetka.ua (Київ)
1 409 грн.
← купити
Каструля Pepper Black Ice PR-6003 24 см 4.4 л
Rozetka.ua (Київ)
3 111 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Pepper Black Ice PR-6003, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Pepper Black Ice PR-6003. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Pepper Black Ice PR-6003 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія