шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Philips (діагональ)

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення  Корисне6Аксесуари
Купити монітор Philips 27B2U6903 за ціною від 22779 грн.
Відео 1Фото 7

Характеристики та опис Philips 27B2U6903

Габарити без підставки (мм): 613x371x59; Габарити (мм): 613x544x230; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Вбудовані динаміки; Регулювання висоти; Поворот екрана; Adaptive-Sync; Flicker-Free; PBP (Picture by Picture); сенсор присутності; сенсор освітленості; KVM-перемикач;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм)
Колір
Тип
монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
3840x2160 (16:9)
Час відгуку (GtG)
4 мс
Габарити (ШхВхТ)
613x544x230 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 22 779  до 30 804 грн.
Philips Монітор Philips 27B2U6903/00 Black Silver 27
MTA.ua (Київ)
24 499 грн.
← купити
Монітор 27" Philips 27B2U6903/00
АЛЛО (Київ)
22 783 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2U6903/00
Itbox.ua (Київ)
← купити
Монітор Philips 27" IPS 60РHz 27B2U6903/00 (UA)
Jabko.ua (Львів)
22 779 грн.
← купити
Philips 27B2U6903/00
Mallprix.com (Київ)
23 974 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2U6903/00 Gray - 27" IPS / 3840×2160 / 60 Гц / Adaptive Sync / HAS
Ktc.ua (Рівне)
23 399 грн.
← купити
Монітор Philips 27" 27B2U6903/00 IPS Silver/Grey 27B2U6903/00
Click.ua (Київ)
24 535 грн.
← купити
Philips 27B2U6903/00
Tehnomart.com (Київ)
23 964 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2U6903/00
Denika.ua (Харків)
24 392 грн.
← купити
Philips 27B2U6903/00
Luckylink.kiev.ua (Київ)
25 161 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2U6903/00
E-server.com.ua (Київ)
23 518 грн.
← купити
Монітор 27" Philips 27B2U6903/00 Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Монітор Philips 27B2U6903/00 (27B2U6903/00)
Техно Їжак (Київ)
← купити
27-дюймовий монітор Philips 27B2U6903/00
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
25 812 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2U6903/00 (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
24 190 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2U6903/00
Q-techno.com.ua (Київ)
24 079 грн.
← купити
TFT 27" Philips 27B2U6903, 4K UHD, IPS, 2xHDMI, DP,USB-C,RJ-45,USB-hub,HAS,Pivot, кол.,срібл-сірий 27B2U6903/00
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Монітор Philips 27B2U6903/00
icom.net.ua (Київ)
← купити
Монітор Philips 27B2U6903/00
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Монітор Philips 27B2U6903/00 27" 4K IPS 60Hz 4ms
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
27 345 грн.
← купити
Монітор PHILIPS 27" 27B2U6903 (27B2U6903/00)
Citrus.ua (Київ)
24 252 грн.
← купити
Монітор Philips 27" 27B2U6903/00 Black/Silver 27B2U6903/00
Telemart.ua (Київ)
24 216 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2U6903/00
Tv-mir.com.ua (Київ)
24 050 грн.
← купити
TFT 27" Philips 27B2U6903, 4K UHD, IPS, 2xHDMI, DP,USB-C,RJ-45,USB-hub,HAS,Pivot, кол.,срібл-сірий
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
24 930 грн.
← купити
Philips 27B2U6903/00
Kvshop.com.ua (Київ)
24 799 грн.
← купити
TFT 27" Philips 27B2U6903, 4K UHD, IPS, 2xHDMI, DP,USB-C,RJ-45,USB-hub,HAS,Pivot, кол.,срібл-сірий 894109
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
24 279 грн.
← купити
Монітор 27" Philips 27B2U6903 (27B2U6903/00) 3840х2160 (UHD, 4K) IPS 60 Hz 27B2U6903/00
Compx.ua (Київ)
24 017 грн.
← купити
Монітор 27" Philips 27B2U6903/00
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Монітор Philips 27B2U6903/00
Rozetka.ua (Київ)
26 952 грн.
← купити
Монітор TFT 27" Philips 27B2U6903, 4K UHD, IPS, 2xHDMI, DP,USB-C,RJ-45,USB-hub,HAS,Pivot, кільк.,срібл-сірий (27B2U6903/00)
Rozetka.ua (Київ)
28 478 грн.
← купити
Монітор 27" Philips 27B2U6903 4K UHD IPS 2xHDMI DP USB-C RJ-45 USB-hub HAS Pivot з колонками (27B2U6903/00)
Rozetka.ua (Київ)
30 526 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2U6903/00
Rozetka.ua (Київ)
25 554 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2U6903/00
Rozetka.ua (Київ)
25 938 грн.
← купити
Монітор 27" Philips 27B2U6903 UHD IPS 60Hz (27B2U6903/00)
Rozetka.ua (Київ)
26 001 грн.
← купити
Монітор Philips 27B2U6903/00
Rozetka.ua (Київ)
28 483 грн.
← купити
TFT 27" Philips 27B2U6903, 4K UHD, IPS, 2xHDMI, DP, USB-C, RJ-45, USB-hub, HAS, Pivot, кільк., срібл-сірий
Rozetka.ua (Київ)
30 804 грн.
← купити
Монітор 27" Philips 27B2U6903 4K UHD IPS 2xHDMI DP USB-C RJ-45 USB-hub HAS Pivot з колонками (27B2U6903/00)
Rozetka.ua (Київ)
29 040 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Philips 27B2U6903, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Philips 27B2U6903. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Philips 27B2U6903 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія