шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Poly Blackwire C5220-A

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити навушники Poly Blackwire C5220-A за ціною від 4171 грн.
Відео 4Фото 8

Характеристики та опис Poly Blackwire C5220-A

Вага (г): 164; Регулювання гучності; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Підведення кабелю: односторонній; USB: USB-A; mini-Jack (3.5 мм); Тип підключення: дротові; Конструкція: накладні, закриті; Призначення: офісні
Підключення та конструкція
Призначенняофісні
Конструкціянакладні, закриті
Тип підключеннядротові
Підключенняmini-Jack (3.5 мм)
USB-A
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Тип кабелюкруглий
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Шумопоглинання мікрофонаENC
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Вага164 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3800 грн.    до  6750 грн.

від 4 171  до 8 337 грн.
Навушники з мікрофоном Poly BlackWire 5220 USB-A HS Stereo Black (80R97AA)
Zaua.store (Львів)
4 922 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Plantronics C5220-A (207576-201)
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 463 грн.
← купити
Гарнітура Plantronics Blackwire 5220 USB-C (207586-201) Blackwire 5220 USB-C (207586-201)
Denika.ua (Харків)
4 592 грн.
← купити
Гарнітура Poly Blackwire 5220 USB-C HS + 3,5 мм P + USB-C/A
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
4 171 грн.
← купити
ПГарнітура Plantronics BlackWire C5220-A (jack 3.5/USB-A)
Rozetka.ua (Київ)
5 822 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Plantronics C5220-A (207576-201)
Timesport.com.ua (Львів)
6 457 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Plantronics C5220-A (207576-201)
Redprice.sale (Львів)
6 460 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Plantronics C5220-A (207576-201)
Tomdom.in.ua (Львів)
6 466 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Plantronics C5220-A (207576-201)
Saren.com.ua (Львів)
6 467 грн.
← купити
Спеціалізована гарнітура Plantronics Blackwire 5220 USB-C (207586-201)
Redprice.sale (Львів)
4 260 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Poly Blackwire C5220-A, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Poly Blackwire C5220-A. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Poly Blackwire C5220-A у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія