шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Poly EncorePro 520

Ціни58Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити навушники Poly EncorePro 520 за ціною від 4175 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Poly EncorePro 520

Вага (г): 74; Регулювання гучності; Знімний кабель; Підведення кабелю: односторонній; USB: USB-A; Тип підключення: дротові; Конструкція: накладні, закриті; Призначення: офісні
Підключення та конструкція
Призначенняофісні
Конструкціянакладні, закриті
Тип підключеннядротові
ПідключенняUSB-A
Штекерпрямий
Підведення кабелюодносторонній
Тип кабелюкруглий
Знімний кабель
Характеристики
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонна дужці
Відключення мікрофона
Функції та можливості
Регулювання гучності
Інше
Матеріал амбушюрпоролон
Вага74 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3700 грн.    до  6500 грн.

від 4 175  до 8 144 грн.
Poly Накладні навушники Poly EncorePro 520 Black
MTA.ua (Київ)
4 199 грн.
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 Quick Disconnect Black (783P7AA) 783P7AA
Artline.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
Навушники On-ear Poly EncorePro 520, Quick Disconnect (783P7AA) Black
АЛЛО (Київ)
← купити
Гарнітура Poly EncorePro 520 Quick Disconnect Stereo Black (783P7AA) 783P7AA
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 Quick Disconnect Black (783P7AA) 783P7AA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Poly EncorePro 520 QD Stereo Black (783P7AA) 783P7AA
Click.ua (Київ)
6 606 грн.
← купити
Гарнітура комп'ютерна стерео On-ear Poly EncorePro 520, Quick Disconnect, всеспрямований, чорний 783P7AA
ШО (Київ)
4 275 грн.
← купити
Гарнітура Poly 783P7AA
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
4 480 грн.
← купити
Poly 783P7AA
Mallprix.com (Київ)
4 259 грн.
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 Quick Disconnect Black (783P7AA) 783P7AA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 Quick Disconnect Black (783P7AA)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
4 832 грн.
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 Black (783p7aa)
Tviy-Dim.com (Київ)
6 350 грн.
← купити
POLY Encore Pro 520 Black (783P7AA)
Tehnomart.com (Київ)
4 269 грн.
← купити
Спеціалізована гарнітура POLY Encore Pro 520 Black (783P7AA) Quick Disconnect
Denika.ua (Харків)
4 253 грн.
← купити
Гарнітура комп'ютерна стерео On-ear Poly Encore Pro 520 Quick Disconnect Black (783P7AA) UA 783P7AA
Sota.store (Київ)
6 378 грн.
← купити
Poly On-ear EncorePro 520 Black (783P7AA) On-earEncorePro520Black(783P7AA)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Poly EncorePro HW520 QD (783P7AA)
Semtech.com.ua (Луцьк)
6 595 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Poly Encore Pro 520 Black (783P7AA) 783P7AA
Openshop.ua (Київ)
4 560 грн.
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 (783P7AA) Black 783P7AA
Vodafone.ua (Київ)
4 999 грн.
← купити
Гарнітура комп'ютерна стерео On-ear Poly EncorePro 520, Quick Disconnect, всеспрямований, чорний 783P7AA
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном POLY Encore Pro 520 Black (783P7AA) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
4 351 грн.
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 Quick Disconnect Black (783P7AA) 783P7AA
icom.net.ua (Київ)
4 229 грн.
← купити
Наушники Poly EncorePro 520 Quick Disconnect Black (783P7AA)
Q-techno.com.ua (Київ)
5 061 грн.
← купити
Гарнітура комп'ютерна стерео On-ear Poly EncorePro 520, Quick Disconnect, всеспрямований, чорний (783P7AA)
Nkt.ua (Київ)
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 Quick Disconnect Black (783P7AA) 783P7AA
E-server.com.ua (Київ)
5 939 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Poly EncorePro HW520 QD (783P7AA)
Timesport.com.ua (Львів)
4 175 грн.
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 QD Stereo
Кібернетики (Київ)
← купити
Poly EncorePro 520 (783P7AA) — Гарнітура комп'ютерна, стерео, Quick Disconnect (QD), кабель 0.785 м 783P7AA
Comtrade.ua (Київ)
4 188 грн.
← купити
Гарнітура комп'ютерна стерео On-ear Poly EncorePro 520, Quick Disconnect, всеспрямований, чорний (783P7AA)
ACDC.com.ua (Київ)
5 856 грн.
← купити
Навушники POLY Encore Pro 520 Black (783P7AA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 455 грн.
← купити
Гарнітура Poly стерео комп'ютерна On-ear EncorePro 520 Quick Disconnect чорна
MAUDAU (Київ)
6 437 грн.
← купити
Poly Encore Pro 520 (783P7AA) 783p7aa
Kvshop.com.ua (Київ)
5 277 грн.
← купити
Poly Гарнітура комп'ютерна стерео On-ear EncorePro 520, Quick Disconnect, всеспрямований, чорний E-783P7AA
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Гарнітура комп'ютерна стерео On-ear EncorePro 520, Quick Disconnect, всеспрямований, чорний Poly (2000003206391)
Rozetka.ua (Київ)
7 635 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Poly EncorePro HW520 QD (783P7AA)
Zaua.store (Львів)
6 592 грн.
← купити
Гарнітура Poly EncorePro 520 QD Stereo (783P7AA)
MAUDAU (Київ)
4 972 грн.
← купити
Гарнітура Poly комп'ютерна стерео On-ear EncorePro 520 Quick Disconnect всеспрямований чорний (783P7AA)
MAUDAU (Київ)
8 023 грн.
← купити
Гарнітура Poly EncorePro 520 QD Stereo 894140
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
4 282 грн.
← купити
Навушники комп'ютерні з мікрофоном Poly EncorePro 520 QD Stereo Black провідні Quick Disconnect кабель 78 см (783P7AA)
Rozetka.ua (Київ)
6 797 грн.
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 (783P7AA)
Rozetka.ua (Київ)
5 441 грн.
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 Quick Disconnect Black
Rozetka.ua (Київ)
7 434 грн.
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 (783P7AA)
Rozetka.ua (Київ)
5 705 грн.
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 Quick Disconnect Black (783P7AA)
Rozetka.ua (Київ)
6 496 грн.
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 Quick Disconnect Black (783P7AA)
Rozetka.ua (Київ)
6 873 грн.
← купити
Гарнітура Poly комп'ютерна стерео On-ear EncorePro 520, Quick Disconnect, всеспрямований, чорний (783P7AA)
Rozetka.ua (Київ)
8 022 грн.
← купити
Спеціалізована гарнітура POLY Encore Pro 520 Black (783P7AA) Quick Disconnect
Rozetka.ua (Київ)
5 146 грн.
← купити
Провідна гарнітура Poly EncorePro 520 Quick Disconnect (QD) Stereo Black (783P7AA)
Rozetka.ua (Київ)
5 500 грн.
← купити
Гарнітура стерео комп'ютерна On-ear Poly EncorePro 520, Quick Disconnect, всеспрямований, чорний 783p7aa
Rozetka.ua (Київ)
8 144 грн.
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 Quick Disconnect (783P7AA)[77073]
Rozetka.ua (Київ)
6 857 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном POLY Encore Pro 520 Black (783P7AA)
Rozetka.ua (Київ)
5 526 грн.
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 Quick Disconnect Black (783P7AA) Poly 783P7AA 921696
Rozetka.ua (Київ)
6 599 грн.
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 (783P7AA)
Rozetka.ua (Київ)
6 479 грн.
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 Quick Disconnect (ek06012)
Rozetka.ua (Київ)
6 995 грн.
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 Quick Disconnect Black (783P7AA)
Rozetka.ua (Київ)
6 917 грн.
← купити
Гарнітура Poly EncorePro 520 QD Stereo
Rozetka.ua (Київ)
5 680 грн.
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 QD Stereo, провідні Quick Disconnect, шнур - 78см, Black (783P7AA)
Rozetka.ua (Київ)
6 327 грн.
← купити
Poly Гарнітура стерео комп'ютерна On-ear EncorePro 520, Quick Disconnect, всеспрямований, чорний
Rozetka.ua (Київ)
7 718 грн.
← купити
Навушники Poly EncorePro 520 Quick Disconnect Black (783P7AA)
Rozetka.ua (Київ)
6 808 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Poly EncorePro 520, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Poly EncorePro 520. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Poly EncorePro 520 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія