шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Навушники Poly Voyager Free 60

Ціни93Опис Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити навушники Poly Voyager Free 60 за ціною від 6999 грн.
Відео 5Фото 13

Характеристики та опис Poly Voyager Free 60

Вага (г): 6; Захист від вологи: IP54; Вхід зарядки: USB-C; Бездротова зарядка; Час роботи (музика) (год): 8; AAC; підтримка aptX: aptX; LC3 (LE Audio); Multipoint; Прозорий режим; Шумозаглушення: adaptive ANC; Регулювання гучності; Діаметр динаміка (мм): 10; Частотний діапазон (Гц): 20 – 20000; Радіус дії (м): 30
Підключення та конструкція
Конструкціявнутрішньоканальні
Тип підключеннябездротові
ПідключенняBluetooth v5.3
Радіус дії30 м
Характеристики
Частотний діапазон20 – 20000 Гц
Діаметр динаміка10 мм
Тип випромінювачівдинамічні
Характеристики мікрофона
Мікрофонвбудований у корпус
Шумопоглинання мікрофонаENC
Функції та можливості
Регулювання гучності
Шумозаглушенняadaptive ANC
Прозорий режим
Multipoint
Підтримка кодеківLC3 (LE Audio)
aptX
AAC
Голосовий асистентGoogle Assistant
Живлення
Джерело живленняакумулятор
Ємність батареї навушників70 мАгод
Ємність батареї кейса580 мАгод
Час зарядки2 год
Час роботи (музика)8 год
Час роботи (розмова)5.5 год
Час роботи (з кейсом)24 год / 16.5 год розмов /
Швидка зарядка15 хвилин на 1 годину та 12 хвилин роботи
Бездротова зарядка
Вхід зарядкиUSB-C
Інше
Сенсорне управління
Захист від вологиIP54
Вага6 г
Комплектаціясиліконові насадки 3 пари
кейс-зарядка
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6500 грн.    до  11500 грн.

від 6 999  до 16 999 грн.
Навушники TWS Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black 7Y8H4AA
Gadgetguys.com.ua (Крюківщина)
11 458 грн.
← купити
Poly Бездротові навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC Black (7Y8H3AA)
MTA.ua (Київ)
9 199 грн.
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + Bt700C + Bchc Black (7Y8H4AA) 7Y8H4AA
Artline.ua (Київ)
8 999 грн.
← купити
Навушники Poly TWS Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black (7Y8H4AA)
АЛЛО (Київ)
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds with BT700C/BCHC Black (7Y8H4AA) 7Y8H4AA
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Bluetooth-гарнітура Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC Black (7Y8H3AA) 7Y8H3AA
Click.ua (Київ)
← купити
Навушники з мікрофоном Poly TWS Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black 7Y8H4AA
ШО (Київ)
8 790 грн.
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black (7Y8H4AA) 7Y8H4AA
Itbox.ua (Київ)
← купити
Гарнітура Poly Voyager 4320-M HS + BT700 + Charging Stand Stereo (77Z00AA) 77Z00AA
FOXTROT.UA (Київ)
8 719 грн.
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 BT700C + Bchc Black (7Y8H4AA)
Цифра (Київ)
9 080 грн.
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 BT700C + Bchc Black (7Y8H4AA)
Stls.store (Київ)
9 161 грн.
← купити
Poly 7Y8H4AA
Mallprix.com (Київ)
8 684 грн.
← купити
Навушники TWS Poly 7Y8H4AA
Texnoshop.com.ua (Луцьк)
9 040 грн.
← купити
Спеціалізована гарнітура Poly Voyager 4320-M HS Black (77Z00AA)
Saren.com.ua (Львів)
8 133 грн.
← купити
POLY Voyager Free 60 Black (7Y8H4AA)
Tehnomart.com (Київ)
8 614 грн.
← купити
Навушники TWS POLY Voyager Free 60 Black (7Y8H4AA) Voyager Free 60 Black (7Y8H4AA)
Denika.ua (Харків)
8 755 грн.
← купити
Навушники Tws Poly Voyager Free 60 Black (7Y8H4AA) 7Y8H4AA
Openshop.ua (Київ)
8 744 грн.
← купити
Гарнітура Poly Voyager Free 60 Earbuds (7Y8H4AA) Black 7Y8H4AA
Vodafone.ua (Київ)
9 999 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Poly TWS Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black 7Y8H4AA
Comtrading.ua (Київ)
8 480 грн.
← купити
Навушники TWS POLY Voyager Free 60 Black (7Y8H4AA) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
8 837 грн.
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black (7Y8H4AA) 7Y8H4AA
icom.net.ua (Київ)
8 443 грн.
← купити
Навушники з мікрофоном Poly TWS Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black (7Y8H4AA)
Nkt.ua (Київ)
8 559 грн.
← купити
Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black (7Y8H4AA) VoyagerFree60Earbuds+BT700C+BCHCBlack(7Y8H4AA)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові TWS Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC White
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black (7Y8H4AA) 7Y8H4AA
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Poly 7Y8H4AA — Навушники TWS Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black
Comtrade.ua (Київ)
8 450 грн.
← купити
Навушники POLY Voyager Free 60 Black (7Y8H4AA)
Tv-mir.com.ua (Київ)
8 827 грн.
← купити
TWS POLY Voyager Free 60 Black (7Y8H4AA) 7Y8H4AA
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC White
MAUDAU (Київ)
10 628 грн.
← купити
Poly Voyager 4320-M HS (77Z00AA) 77z00aa
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC White 864951
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
8 830 грн.
← купити
Навушники Poly Voyager 4320-M HS + BT700 + Charging Stand Stereo (77Z00AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Poly Бездротові навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC White (7Y8L3AA)
MTA.ua (Київ)
← купити
Poly Бездротові навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black (7Y8H4AA)
MTA.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC White (7Y8L3AA) 7Y8L3AA
Click.ua (Київ)
← купити
Bluetooth-гарнітура Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black (7Y8H4AA) 7Y8H4AA
Click.ua (Київ)
← купити
Гарнітура POLY TWS Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC White (7Y8L3AA) 7Y8L3AA
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Гарнітура POLY TWS Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black (7Y8H4AA) 7Y8H4AA
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Гарнітура POLY TWS Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC Black (7Y8H3AA) 7Y8H3AA
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Спеціалізована гарнітура Poly Voyager 4320-M HS Black (77Z00AA)
Redprice.sale (Львів)
8 126 грн.
← купити
Спеціалізована гарнітура Poly Voyager 4320-M HS Black (77Z00AA)
Tomdom.in.ua (Львів)
8 132 грн.
← купити
Навушники Tws Poly Voyager Free 60 White (7Y8G6AA) 7Y8G6AA
Openshop.ua (Київ)
10 079 грн.
← купити
Навушники бездротові Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC White
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники бездротові TWS Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники бездротові Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC Black
Кібернетики (Київ)
← купити
Навушники TWS Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black
MAUDAU (Київ)
10 514 грн.
← купити
Навушники TWS Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC White
MAUDAU (Київ)
9 360 грн.
← купити
Навушники TWS Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC White
MAUDAU (Київ)
9 265 грн.
← купити
Навушники TWS Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Навушники TWS Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black
MAUDAU (Київ)
← купити
Бездротові навушники з мікрофоном Poly TWS Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC
MAUDAU (Київ)
16 999 грн.
← купити
Навушники TWS Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black (7Y8H4AA)
MAUDAU (Київ)
9 538 грн.
← купити
Poly Voyager Free 60 Earbuds Black (7Y8H3AA) 7y8h3aa
Kvshop.com.ua (Київ)
6 999 грн.
← купити
Poly Voyager Free 60 USB-C Earbuds (7Y8H4AA) 7y8h4aa
Kvshop.com.ua (Київ)
7 499 грн.
← купити
Poly Voyager Free 60 Earbuds White (7Y8L3AA) 7y8l3aa
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC White 864952
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
8 740 грн.
← купити
Навушники TWS Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC Black 864953
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники TWS Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black 864990
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Навушники з кейсом Poly TWS Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black (7Y8H4AA)
Rozetka.ua (Київ)
13 509 грн.
← купити
Бездротові навушники Poly TWS Voyager Free 60 з мікрофоном, регулятором гучності, Bluetooth 5.3, чорні (LKMTR809023)
Rozetka.ua (Київ)
14 984 грн.
← купити
Бездротові навушники Poly TWS Voyager Free 60 з мікрофоном, активним шумозаглушенням, чорні (LKMTR809101)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Poly Voyager Free 60 TWS з мікрофоном, керування дотиком, Bluetooth 5.3, білі (LKMTR809040)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Бездротові навушники Poly TWS Voyager Free 60 Earbuds BT700A з мікрофоном, Bluetooth 5.3, зручний дизайн, білий (LKMTR809027
Rozetka.ua (Київ)
15 147 грн.
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC White (7Y8L3AA)
Rozetka.ua (Київ)
11 025 грн.
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black (7Y8H4AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC Black (7Y8H3AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC White
Rozetka.ua (Київ)
9 609 грн.
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC White
Rozetka.ua (Київ)
10 664 грн.
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black (7Y8H4AA)
Rozetka.ua (Київ)
11 472 грн.
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black (7Y8H4AA)
Rozetka.ua (Київ)
11 565 грн.
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black (7Y8H4AA)
Rozetka.ua (Київ)
11 248 грн.
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC White (7Y8L3AA)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS POLY Voyager Free 60 Black (7Y8H4AA)
Rozetka.ua (Київ)
10 418 грн.
← купити
Безпровідні навушники з мікрофоном Poly TWS Voyager Free 60 7Y8H4AA Earbuds + BT700C + BCHC Bluetooth Black
Rozetka.ua (Київ)
10 790 грн.
← купити
Безпровідні навушники з мікрофоном Poly TWS Voyager Free 60 Earbuds BT700A BCHC Bluetooth 5.3 White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Безпровідні навушники з мікрофоном Poly TWS Voyager Free 60 Earbuds BT700A Bluetooth 5.3 BCHC Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Безпровідні навушники з мікрофоном Poly TWS Voyager Free 60 Earbuds BT700A Bluetooth 5.3 BCHC White
Rozetka.ua (Київ)
10 910 грн.
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC (7Y8H4AA)[4342]
Rozetka.ua (Київ)
12 304 грн.
← купити
Бездротові навушники з мікрофоном Poly Voyager Free 60, ANC, Bluetooth, чорні
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black (7Y8H4AA) Poly 7Y8H4AA 921501
Rozetka.ua (Київ)
10 799 грн.
← купити
Бездротові навушники з мікрофоном Poly TWS Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники бездротові Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black (7Y8H4AA)
Rozetka.ua (Київ)
11 419 грн.
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC (ek05884)
Rozetka.ua (Київ)
12 525 грн.
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC (ek05885)
Rozetka.ua (Київ)
12 133 грн.
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black (7Y8H4AA)
Rozetka.ua (Київ)
12 052 грн.
← купити
Навушники TWS Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC Black
Rozetka.ua (Київ)
11 269 грн.
← купити
Навушники TWS Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700A + BCHC White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники TWS Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC White
Rozetka.ua (Київ)
11 393 грн.
← купити
Навушники TWS Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Навушники з кейсом Poly TWS Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black (7Y8H4AA)
Rozetka.ua (Київ)
12 801 грн.
← купити
Навушники Poly Voyager Free 60 Earbuds + BT700C + BCHC Black (7Y8H4AA)
Rozetka.ua (Київ)
12 090 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Poly Voyager Free 60, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: навушники Poly Voyager Free 60. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на навушники Poly Voyager Free 60 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія