шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Морозильна камера Prime Technics CS 25141 M

Ціни32Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити морозильна камера Prime Technics CS 25141 M за ціною від 8964 грн.
Фото 4

Характеристики та опис Prime Technics CS 25141 M

Габарити (см): 84.5x95.4x61.6; Рівень шуму (дБ): 42; Клас енергоспоживання: A+; Керування: поворотне зовнішнє; Замок; Швидке заморожування; Потужність заморожування (кг/добу): 13.5; Збереження холоду (год): 36; Кількість відділень: Підвісних кошиків (шт.): 1;єм (л): 251; Загальний об' Тип: морозильна скриня
Колір
Тип
морозильна скриня
Загальний об'єм
251 л
Підвісних кошиків
1 шт.
Час збереження холоду
36 год
Потужність заморожування
13.5 кг/добу
Швидке заморожування
Замок
Керування
поворотне зовнішнє
Клас енергоспоживання
A+
Споживання енергії в рік
235 кВт*год
Захист від перепадів напруги
Кліматичний клас
тропічний T (+18...+43 °С)
Рівень шуму
42 дБ
Габарити (ВхШхГ)
84.5x95.4x61.6 см
Вага
34 кг
Країна виробництва
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 8 964  до 13 595 грн.
PRIME TECHNICS CS 25141 M
Pro100market.com.ua (Київ)
9 652 грн.
← купити
Морозильна скриня Prime Technics CS 25141 M
Openshop.ua (Київ)
9 328 грн.
← купити
Морозильна скриня PRIME TECHNICS CS 25141 M 179912
FOXTROT.UA (Київ)
9 329 грн.
← купити
PRIME TECHNICS CS 25141 M
Vodogreyka.com.ua (Київ)
9 700 грн.
← купити
Морозильна скриня PRIME Technics CS25141M
Itbox.ua (Київ)
← купити
Морозильна скриня Prime Technics CS 25141 M
Tendo.com.ua (Київ)
9 429 грн.
← купити
Морозильна скриня PRIME Technics CS 25141 M
Eldom.com.ua (Київ)
10 057 грн.
← купити
Морозильна скриня PRIME Technics CS25141M
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Морозильна скриня Prime Technics CS 25141 M
Znatok.zp.ua (Запоріжжя)
10 149 грн.
← купити
Морозильна скриня PRIME TECHNICS CS 25141 M
ТЕХНОточка (Київ)
10 094 грн.
← купити
PRIME Technics CS 25141 M
Tehnohata.ua (Київ)
10 313 грн.
← купити
Морозильна камера Prime Technics CS 25141 M
Denika.ua (Харків)
8 964 грн.
← купити
Морозильна скриня PRIME Technics CS 25141 M
Axm.com.ua (Харків)
10 399 грн.
← купити
PRIME TECHNICS CS 25141 M
1smarty.com.ua (Київ)
9 603 грн.
← купити
Морозильна скриня Prime Technics CS 25141 M
Tv-mir.com.ua (Київ)
9 412 грн.
← купити
Морозильна скриня PRIME Technics CS25141M
Q-techno.com.ua (Київ)
10 046 грн.
← купити
Морозильна Скриня prime Technics cs 25141 м
Tviy-Dim.com (Київ)
9 295 грн.
← купити
Морозильна скриня Prime Technics CS 25141 M
MAUDAU (Київ)
10 349 грн.
← купити
Морозильна скриня Prime Technics CS 25141 M NW06079
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
9 763 грн.
← купити
Морозильна камера PRIME Technics CS 25141 М
Rozetka.ua (Київ)
10 243 грн.
← купити
Морозильный ларь prime Technics cs 25141 м
Tviy-Dim.com (Київ)
10 054 грн.
← купити
Морозильна камера PRIME Technics CS 25141 M
Rozetka.ua (Київ)
11 288 грн.
← купити
Морозильний лар Prime Technics CS 25141 M
Rozetka.ua (Київ)
11 517 грн.
← купити
Морозильна скриня PRIME Technics CS25141M
Rozetka.ua (Київ)
10 318 грн.
← купити
Морозильна камера PRIME Technics CS 25141 M
Rozetka.ua (Київ)
10 756 грн.
← купити
Морозильна скриня Prime Technics CS 25141 M
Rozetka.ua (Київ)
11 308 грн.
← купити
Морозильна камера PRIME Technics CS 25141 M
Rozetka.ua (Київ)
11 398 грн.
← купити
Морозильна камера PRIME Technics CS 25141 М
Rozetka.ua (Київ)
10 344 грн.
← купити
Морозильна камера Prime Technics CS 25141 M
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Морозильна камера PRIME Technics CS 25141 М
Rozetka.ua (Київ)
10 146 грн.
← купити
Морозильна камера PRIME Technics CS 25141 M
Rozetka.ua (Київ)
11 181 грн.
← купити
Морозильна скриня PRIME Technics CS25141M PRIME Technics CS25141M 949056
Rozetka.ua (Київ)
13 595 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Prime Technics CS 25141 M, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: морозильна камера Prime Technics CS 25141 M. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на морозильна камера Prime Technics CS 25141 M у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія