шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни23Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Profi Princess MB14 за ціною від 3045 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Profi Princess MB14

ліхтарик / фара; багажник; крила; Комплектація: бічні колеса; Заднє гальмо: педальне (ножне); Передні гальма: обідне механічне (ручне); Колеса: надувні гумові; Діаметр коліс ("): 14; Матеріал рами: сталь; Вікова група: від 3 до 6 років; Тип: двоколісний
Колір
Тип
двоколісний
Вікова група
від 3 до 6 років
Матеріал рами
сталь
Діаметр коліс
14 "
Колеса
надувні гумові
Передні гальма
обідне механічне (ручне)
Заднє гальмо
педальне (ножне)
Комплектація
бічні колеса
крила
багажник
дзеркала заднього виду
ліхтарик / фара
Країна походження бренду
Китай
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 045  до 6 471 грн.
Дитячий велосипед Profi Trike Princess 14" рожевий (MB 14041-1)
Stls.store (Київ)
3 473 грн.
← купити
Дитячий двоколісний велосипед Prof1 Trike Princess MB 14043-1 Бузковий
Happyland.ua (Харків)
3 045 грн.
← купити
Велосипед дитячий MB 14043-1 колеса 14 дюймів, фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Дитячий велосипед PROF1 14" Princess SKD75 бузковий (MB 14043-1)
Stls.store (Київ)
← купити
Велосипед дитячий MB 14043-1 колеса 14 дюймів, фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
5 610 грн.
← купити
Велосипед двоколісний дитячий Prof1 14" MB 14042 Малиновий
Rozetka.ua (Київ)
4 803 грн.
← купити
Велосипед дитячий PROF1 MB 14043-1 колеса 14 дюймів, фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
3 921 грн.
← купити
Велосипед дитячий Profi BMB-14041-1 14 дюймів рожевий
Rozetka.ua (Київ)
4 993 грн.
← купити
Велосипед дитячий PROF1 MB 14043-1 колеса 14 дюймів, фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
4 583 грн.
← купити
Дитячий велосипед PROF1 MB 14043-1 14" дюймів, сталева рама, страхувальні колеса, багажник із затискачем, фіолетовий
Rozetka.ua (Київ)
3 289 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Profi Princess MB14, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Profi Princess MB14. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Profi Princess MB14 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія