шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Оперативна пам'ять PrologiX DDR4 1x16GB [PRO16GB3200D4]

Конфігурації і ціни 42Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити оперативна пам'ять PrologiX DDR4 1x16GB (PRO16GB3200D4) за ціною від 4006 грн.

Серия PrologiX DDR4 1x16GB

Модифікації PrologiX DDR4 1x16GB 2
Где купить? [PRO16GB3200D4]
Характеристики [PRO16GB3200D4]
Об'єм пам'яті
1 x 16GB
Форм-фактор пам'яті
DIMM (PC)
Тип пам’яті
DDR4
Швидкість
3200 MT/s
Пропускна здатність
25600 МБ/с
First Word Latency
13.75 нс
Робоча напруга
1.2 В
Тип охолодження
без охолодження
Профіль планки
стандартний
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3800 грн.    до  5000 грн.
Acer UD100 DDR4 1x16GB
BL.9BWWA.227
від 4 052 грн.
Apacer TEX DDR4 1x16GB
AH4U16G32C28 YTBAA-1
від 4 577 грн.
Dato DDR4 1x16GB
DT16G4DLDND3 2
від 4 006 грн.
Hynix HMA DDR4 1x16GB
HMA82GU6DJR8 N-XN
від 4 156 грн.
AGI DDR4 1x16GB
AGI320016UD1 38-ST
від 3 899 грн.
Golden Memory DIMM D...
GM32N22S8/16
від 3 795 грн.
INTELIGENTES DDR4 1x...
IU4DHE1/16
від 4 000 грн.
HP DDR4 DIMM V2 1x16GB
18X16AA
Samsung M378 DDR4 1x...
M378A2G43AB3 -CWE
від 4 580 грн.
HP DDR4 DIMM 1x16GB
P43019-B21
від 4 691 грн.
Exceleram Black and ...
EBW4163216X
від 4 344 грн.
AGI DDR4 1x8GB
AGI320008UD1 38-ST
від 2 499 грн.
Patriot Memory Signa...
PSD48G320081
від 4 154 грн.
A-Data DDR4 1x8GB
AD4U32008G22 -SGN
від 4 355 грн.
Kingston KVR DDR4 1x...
KVR32N22S8/8
від 2 999 грн.
Samsung SEC DDR4 1x8GB
K4A8G085W-BC DE
від 4 140 грн.
EBW4163216C
від 4 760 грн.
IU4DFF1/8
від 3 974 грн.
PrologiX DDR4 Black ...
PRO16GB3200B 4
від 4 192 грн.
Arktek Thunderbird D...
AKD4S16P3200 H
від 4 799 грн.
AFOX DDR4 DIMM 1x8GB
AFLD48PH1C
від 4 200 грн.
AFOX DDR4 DIMM 1x8GB
AFLD48PH1P
від 4 183 грн.
Crucial Value DDR4 1...
CT8G4DFRA32A
від 2 656 грн.
G.Skill Aegis DDR4 1...
F4-3200C16S- 8GIS
від 3 613 грн.
EBW4083216A
від 4 136 грн.
Silicon Power XPOWER...
SP008GXLZU32 0BSD
від 4 304 грн.
Exceleram Dark DDR4 ...
ED4083216A
від 4 126 грн.
SP008GXLZU32 0BSC
від 4 511 грн.
Exceleram Kudos DDR4...
EKBLACK40832 22A
від 4 112 грн.
Patriot Memory Viper...
PVS48G320C6
від 4 437 грн.

від 4 006  до 5 569 грн.
Модуль пам`ятi DDR4 16GB/3200 Prologix (PRO16GB3200D4) PRO16GB3200D4
Click.ua (Київ)
4 299 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz Prologix (PRO16GB3200D4) PRO16GB3200D4
Itbox.ua (Київ)
← купити
Prologix PRO16GB3200D4
Mallprix.com (Київ)
4 463 грн.
← купити
Оперативна пам'ять ProLogix DDR4 1x16GB (PRO16GB3200D4) PRO16GB3200D4
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Пам'ять 16Gb DDR4, 3200 MHz, ProLogix, 22-22-22-52, 1.2V, Bulk (PRO16GB3200D4B) PRO16GB3200D4B
Comtrading.ua (Київ)
4 561 грн.
← купити
Пам'ять 16Gb ddr4, 3200 MHz, ProLogix, 22-22-22-52, 1.2v, Bulk (pro16gb3200d4b)
Tviy-Dim.com (Київ)
4 671 грн.
← купити
Пам'ять для настільних комп'ютерів Prologix 16 GB DDR4 3200 MHz (PRO16GB3200D4) PRO16GB3200D4
Saren.com.ua (Львів)
4 614 грн.
← купити
Модуль пам'яті для комп'ютера DDR4 16GB 3200 MHz Prologix (PRO16GB3200D4) PRO16GB3200D4
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Prologix 16 GB DDR4 3200 MHz (PRO16GB3200D4)
Tehnomart.com (Київ)
4 125 грн.
← купити
Оперативна пам'ять Prologix 16 GB DDR4 3200 MHz (PRO16GB3200D4)
Tv-mir.com.ua (Київ)
4 464 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати PrologiX PRO16GB3200D4, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: оперативна пам'ять PrologiX DDR4 1x16GB (PRO16GB3200D4). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на оперативна пам'ять PrologiX DDR4 1x16GB (PRO16GB3200D4) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія