шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Proove (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
автомобільне ЗП + FM трансмітер
сетевое ЗУ GaN + сквозная розетка
сетевое ЗУ + сквозная розетка
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
Каталог товарів

Ціни31Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій Proove Iron Hide за ціною від 1669 грн.
Відео 1Фото 6

Характеристики та опис Proove Iron Hide

Порт підключення ЗП: USB-C; підключення ЗП до мережі: знімний кабель живлення ЗП; Потужність зарядки навушників (Вт): 2.5; Потужність заряджання годинника (Вт): 2.5; Потужність бездротової зарядки (Вт): 15; Зона зарядки годинників; Зон зарядки: 3; Тип: бездротова зарядка
Колір
Тип
бездротова зарядка
Зон зарядки
3
Зона зарядки годинників
Бездротова зарядка
Qi2.0
Потужність бездротової зарядки
15 Вт
Потужність заряджання годинника
2.5 Вт
Потужність зарядки навушників
2.5 Вт
Функції та можливості
знімний кабель живлення ЗП
Порт підключення ЗП
USB-C
Матеріал корпусу
пластик
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 669  до 3 359 грн.
Proove Iron Hide 3-in-1 15w wireless charger gray (WSIH15000003)
AKS.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Proove Бездротовий зарядний пристрій Proove Iron Hide 3 in 1 Gray
MTA.ua (Київ)
2 399 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Proove Iron Hide 3in1 Gray (WSIH15000003)
Touch (Дніпро)
2 299 грн.
← купити
Зарядний пристрій Proove Wireless Charger Iron Hide 3 in 1 Qi2 Gray (WSIH15000003)
Цифра (Київ)
← купити
Зарядний пристрій Proove Wireless Charger Iron Hide 3 in 1 Qi2 Gray (WSIH15000003)
Stls.store (Київ)
← купити
Proove Iron Hide gray (WSIH15000003) IronHidegray(WSIH15000003)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Proove Iron Hide 3в1 Gray (WSIH15000003) WSIH15000003
Skay.ua (Одеса)
← купити
Бездротова зарядка Proove Iron Hide 3 в 1 Qi2 Grey
iCases.ua (Київ)
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Proove Iron Hide 3in1 Gray (WSIH15000003) Iron Hide 3in1 Gray (WSIH15000003)
Denika.ua (Харків)
1 669 грн.
← купити
Бездротовий зарядний пристрій Proove Iron Hide 3 in 1 Qi2 (WSIH15000003) Gray WSIH15000003
Telemart.ua (Київ)
2 394 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Proove Iron Hide, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій Proove Iron Hide. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій Proove Iron Hide у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія