шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни13Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Qplay Elite Pro за ціною від 1977 грн.
Відео 4Фото 32

Характеристики та опис Qplay Elite Pro

Вага: 5.8; Габарити: 71х48х100.5; підстаканник; багажник; Комплектація: крила; Блокування керма; Батьківська ручка; Заднє гальмо: батьківський; Литі диски; Колеса: гумові; Діаметр коліс ("): 10; Максимальне навантаження (кг): 25; Вікова група: від 2 до 4 років; Тип: триколісний
Колір
Тип
триколісний
Вікова група
від 2 до 4 років
Максимальне навантаження
25 кг
Діаметр коліс
10 " / задніх-8.5" /
Колеса
гумові
Литі диски
Заднє гальмо
батьківський
Батьківська ручка
Блокування керма
Комплектація
крила / переднє /
багажник
підстаканник
Габарити
71х48х100.5 см
Вага
5.8 кг
Країна походження бренду
Німеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 977  до 3 283 грн.
Дитячий велосипед QPlay Elite Pro триколісний Green (T180-BEliteProGreen) T180-BEliteProGreen
Itbox.ua (Київ)
1 977 грн.
← купити
Велосипед триколісний дитячий Elite Pro Green T180-BEliteProGreen
АЛЛО (Київ)
2 040 грн.
← купити
Велосипед триколісний дитячий Qplay Elite Pro Green (T180-BEliteProGreen)
Stls.store (Київ)
1 979 грн.
← купити
Велосипед триколісний QPLAY Elite Pro зелений (T180-BEliteProGreen) T180-BEliteProGreen
Moyo.ua (Київ)
← купити
Дитячий триколісний велосипед Qplay Elite Pro Black
Timesport.com.ua (Львів)
3 283 грн.
← купити
Дитячий велосипед QPlay Elite Pro триколісний Green (T180-BEliteProGreen) T180-BEliteProGreen
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Qplay Elite Pro Green (T180-BEliteProGreen) EliteProGreen(T180-BEliteProGreen)
COMFY.ua (Київ)
2 039 грн.
← купити
Велосипед дитячий Qplay Elite Pro Триколісний із батьківською ручкою Green (T180-BEliteProGreen)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий триколісний велосипед Qplay Elite Pro Green
Timesport.com.ua (Львів)
← купити
Дитячий 3-колісний велосипед Qplay Elite Pro Green 5904, 5061047480663
Rozetka.ua (Київ)
2 290 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Qplay Elite Pro, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Qplay Elite Pro. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Qplay Elite Pro у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія