шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни20Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити дитячий велосипед Qplay Rito+ Eva за ціною від 3995 грн.
Фото 5

Характеристики та опис Qplay Rito+ Eva

Вага: 8.6; Габарити: 89x56x49; захисний козирок; ремені безпеки; захисний бампер; сумка для речей; багажник; Комплектація: крила; Складаний; Блокування педалей; Підставка для ніг; Батьківська ручка; Литі диски; Колеса: гумові; Діаметр коліс ("): 10; Матеріал рами: алюміній; Максимальне навантаження (кг): 25
Колір
Тип
триколісний
Вікова група
від 1 до 3 років
Максимальне навантаження
25 кг
Матеріал рами
алюміній
Діаметр коліс
10 " / задніх - 7.5" /
Колеса
гумові
Литі диски
Батьківська ручка
Підставка для ніг
Блокування педалей
Складаний
Комплектація
крила / переднє /
багажник
сумка для речей
захисний бампер
ремені безпеки
захисний козирок
Габарити
89x56x49 см
Вага
8.6 кг
Країна походження бренду
Німеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 995  до 7 317 грн.
Дитячий велосипед QPlay Rito+ EVA складаний триколісний Green (S380-8Green) S380-8Green
Itbox.ua (Київ)
4 500 грн.
← купити
Велосипед складаний триколісний дитячий Rito+ EVA Red S380-8Red
АЛЛО (Київ)
← купити
Складний триколісний дитячий велосипед Qplay Rito + Eva (S380-8Red)
Stls.store (Київ)
4 365 грн.
← купити
Велосипед триколісний QPLAY Rito EVA складаний чорний (S380-7Black) S380-7Black
Moyo.ua (Київ)
4 072 грн.
← купити
Велосипед триколісний Qplay Rito EVA складаний дитячий Black
MAUDAU (Київ)
4 449 грн.
← купити
Qplay Rito+ EVA Green (S380-8Green) Rito+EVAGreen(S380-8Green)
COMFY.ua (Київ)
4 499 грн.
← купити
Дитячий велосипед QPlay Rito+ Eva Red (S380-8Red) S380-8Red
Brain.com.ua (Київ)
3 995 грн.
← купити
Велосипед дитячий Qplay RITO EVA Складаний Триколісний Black (S380-7Black)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Дитячий велосипед QPlay Rito+ Eva Red (S380-8Red) S380-8Red
Itbox.ua (Київ)
← купити
Qplay Rito+ Eva Red (S380-8Red) Rito+EvaRed(S380-8Red)
COMFY.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Qplay Rito+ Eva, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: дитячий велосипед Qplay Rito+ Eva. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на дитячий велосипед Qplay Rito+ Eva у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія