шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни135Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари10+
Купити клавіатура Rapoo 8210M за ціною від 1179 грн.
Відео 1Фото 6

Характеристики та опис Rapoo 8210M

Живлення (бездротові): 1xAA; Роздільна здатність сенсора (DPI): 600 – 1600; Вага (г): 432; Розміри (мм): 438х154х22; Кабель: Джерело живлення: 1xAA; Регулювання гучності: дод. клавіші; Колір кирилиці: білий; Клавіша Fn; Дод. клавіш: 10; Конструкція клавіш: мембранна; Хід клавіш: низький; Розкладка: ANSI
Рейтинг за відгуками:
0
1
0
Колір
Комплектаціяклавіатура і миша
Тип підключенняBluetooth/радіо
Версія Bluetoothv4.0
Multi-Device
Формат100% (повнорозмірна)
РозкладкаANSI
Клавіатура
Хід клавішнизький
Тип клавішострівного типу
Конструкція клавішмембранна
Додаткових клавіш10
Клавіша Fn
Додатково
Колір літер кирилицібілий / у білій — чорний /
Регулювання гучностідод. клавіші
Підключення та живлення
Джерело живлення1xAA
Приймач (донгл)USB A
Інше
Захист від вологи
Розміри438х154х22 мм
Вага432 г
Мишка
Технологіяоптична
Кількість кнопок3
Кількість коліс прокрутки1
Кнопка перемикання DPI
Роздільна здатність сенсора600 – 1600 DPI
Живлення (бездротова)1xAA / x1 /
Розміри (ДхШхВ)108x64x35 мм
Вага72 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
хороша модель, сподобалося
1 лютого 2025, 22:04 #
Переваги:Можливість одночасно підключитись і перемикатись між декількома пристроями - це дуже зручно, наприклад при одночасному використанні ПК і ноутбука. Неймовірно тиха мишка, зручно вночі гратись в S.T.A.L.K.E.R. 2, коли поруч в кімнаті спить дружина ). Кнопка зміни DPI у мишки - зручно наприклад коли потрібно зайти в UEFI і щось налаштувати (там зазвичай потрібна нижча чутливість). Спільний приймач для мишки і клавіатури. Дві додаткові кнопки на мишці під великим пальцем допомагаютьі в іграх.

Недоліки:Пробіл гірше спрацьовує по краях, але я звик натискати посередині тому для мене не проблема, для кого критично можна зняти кнопку і пофіксити. Мені не вистачає кнопки переходу в сон, звик користуватись на попередній клавіатурі. Хід кнопок миші короткий і кнопки дуже чутливі, інколи бувають хибні натискання.

Коментар:Комплект в користуванні декілька місяців, пару днів назад помітив що інколи почала підглючувати клавіатура, сподіваюсь то через підсівшу батарейку, поки що не перевіряв.

Автор:Den  пользуюсь Rapoo 8210M кілька місяців

від 1 179  до 2 345 грн.
Комплект клавіатура та мишка RAPOO 8210M Wireless Black 8210M Black
Artline.ua (Київ)
1 699 грн.
← купити
Rapoo Комплект клавіатура та миша Rapoo 8210M Black (бездротовий)
MTA.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротової RAPOO 8210M wireless білий
Palladium.ua (Київ)
← купити
Комплект RAPOO 8210M wireless White (8210М white) 8210М white
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) Rapoo 8210M White
Openshop.ua (Київ)
1 793 грн.
← купити
Комплект бездротовий Rapoo 8210M Black
Цифра (Київ)
1 665 грн.
← купити
Комплект бездротовий Rapoo 8210M Black
Stls.store (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Rapoo 8210М Wireless White 8210М White
Click.ua (Київ)
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless Black (8210M black) 8210M black
Itbox.ua (Київ)
← купити
Rapoo 8210М White
Mallprix.com (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) Rapoo 8210M Wireless Black 8210M Black
ШО (Київ)
1 422 грн.
← купити
Комплект 2в1 RAPOO 8210M wireless black (клавіатура + миша)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless Black (8210M black) 8210M black
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless White 8210M WHITE
Telemart.ua (Київ)
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless Black (8210M black)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
Комплект Rapoo 8210m Wireless White (8210м White)
Tviy-Dim.com (Київ)
1 658 грн.
← купити
Rapoo 8210М White
Tehnomart.com (Київ)
1 425 грн.
← купити
Комплект (клавіатура + миша) Rapoo 8210M White
Denika.ua (Харків)
← купити
Бездротовий комплект Rapoo 8210M Wireless Black
Portativ.ua (Київ)
← купити
Rapoo 8210M Black
AKS.ua (Київ)
← купити
Комплект RAPOO 8210M Multi-mode Wireless Keyboard & Mouse Desktop Set black (13571)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
1 309 грн.
← купити
Rapoo 8210M Wireless White (8210M White) 8210М White
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Rapoo 8210M Black 8210MBlack
COMFY.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротової RAPOO 8210M wireless білий
Mobitek.com.ua (Київ)
1 971 грн.
← купити
Комплект Rapoo 8210M wireless Black 8210M black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Rapoo 8210М Wireless White UA 8210М White
Sota.store (Київ)
1 586 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, мишка) Rapoo 8210M Wireless Black
Mobicase.net (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) Rapoo 8210M Wireless Black 8210M Black
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротовий клавіатура і миша Rapoo 8210M Wireless Black
Nkt.ua (Київ)
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless White (8210М White) 8210М White
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless White
Кібернетики (Київ)
← купити
Rapoo 8210M Wireless Black — Комплект бездротова клавіатура 121 кл. EN/UKR/RU USB+Bluetooth та оптична миша 1600 dpi 8210M B
Comtrade.ua (Київ)
1 534 грн.
← купити
Комплект бездротовий Rapoo 8210M Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
1 749 грн.
← купити
Комплект клавіатура+миша Rapoo 8210M Black
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) RAPOO 8210M White
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 374 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, мишка) бездротовий Rapoo 8210М Wireless White
Gamehub.com.ua (Київ)
1 279 грн.
← купити
Комплект (клавіатура + миша) Rapoo 8210M wireless, белий (8210M white)
MAUDAU (Київ)
1 781 грн.
← купити
Rapoo RAPOO 8210M wireless White 8210м white
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Rapoo 8210M Wireless Black 8210M Black
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комплект (клавіатура + миша) Rapoo 8210M wireless, черний (8210M black) 8210M black
Compx.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротовий Rapoo 8210M Wireless/Bluetooth White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект клавіатура та мишка RAPOO 8210M Wireless White 8210М White
Artline.ua (Київ)
← купити
Rapoo Комплект клавіатура та миша Rapoo 8210M White
MTA.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротової RAPOO 8210M wireless чорний
Palladium.ua (Київ)
← купити
Комплект Rapoo 8210M Black
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Комплект бездротової (клавіатура та миша) Rapoo 8210M Black
Openshop.ua (Київ)
1 644 грн.
← купити
Комплект бездротовий Rapoo 8210M White
Цифра (Київ)
← купити
Комплект бездротовий Rapoo 8210M White
Stls.store (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Rapoo 8210M Wireless Black 8210M Black
Click.ua (Київ)
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless White (8210М White) 8210М White
Itbox.ua (Київ)
← купити
Rapoo 8210M black
Mallprix.com (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Rapoo 8210М Wireless White 8210М White
ШО (Київ)
1 429 грн.
← купити
Комплект 2в1 Rapoo 8210M wireless white (клавіатура + миша)
АЛЛО (Київ)
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless White (8210М White) 8210М White
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless Black
Telemart.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, мишка) Rapoo 8210m Wireless Black
Tviy-Dim.com (Київ)
1 614 грн.
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless White (8210М White)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
← купити
Комплект (клавіатура + миша) Rapoo 8210M Black
Denika.ua (Харків)
← купити
Rapoo 8210M Black
Tehnomart.com (Київ)
1 255 грн.
← купити
Бездротовий комплект Rapoo 8210M Wireless White
Portativ.ua (Київ)
← купити
Rapoo 8210M White
AKS.ua (Київ)
← купити
RAPOO 8210M Black
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Комплект RAPOO 8210M Multi-mode Wireless Keyboard & Mouse Desktop Set white (13588)
Bigmo.com.ua (Дніпро)
1 298 грн.
← купити
Комплект бездротової RAPOO 8210M wireless чорний
Mobitek.com.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротовий Rapoo 8210m, Black, Optical, Bluetooth+Wireless, клавіатура+миша
Tviy-Dim.com (Київ)
1 656 грн.
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless White 8210M white
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, мишка) бездротовий Rapoo 8210М Wireless White
Mobicase.net (Київ)
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless White (8210М White) 8210М White
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротовий клавіатура і миша Rapoo 8210М Wireless White
Nkt.ua (Київ)
← купити
Комплект Rapoo 8210M Black
Кібернетики (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, мишка) бездротовий Rapoo 8210м Wireless White
Tviy-Dim.com (Київ)
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless Black (8210M black) 8210M black
E-server.com.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротовий Rapoo 8210M Wireless/Bluetooth White
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Комплект клавіатура+миша Rapoo 8210M Wireless White (8210М white) 8210М white
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) RAPOO 8210M Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, мишка) Rapoo 8210M Wireless Black
Gamehub.com.ua (Київ)
1 179 грн.
← купити
Комплект (клавіатура + миша) Rapoo 8210M wireless, черний (8210M black)
MAUDAU (Київ)
← купити
Комплект бездротовий Rapoo 8210M Black
MAUDAU (Київ)
1 588 грн.
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless White (8210М White)
MAUDAU (Київ)
1 987 грн.
← купити
Комплект RAPOO 8210M Multi-mode Wireless Keyboard & Mouse Desktop Set black (13571)
MAUDAU (Київ)
1 545 грн.
← купити
Комплект RAPOO 8210M Multi-mode Wireless Keyboard & Mouse Desktop Set white (13588)
MAUDAU (Київ)
1 532 грн.
← купити
Rapoo 8210M Wireless Black 8210m black
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Rapoo 8210М Wireless White 8210М White
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Комплект (клавіатура + миша) Rapoo 8210M wireless, белий (8210M white) 8210M white
Compx.ua (Київ)
← купити
Комплект бездротовий Rapoo 8210M, White клавіатура+комп'ютерна миша
Rozetka.ua (Київ)
2 198 грн.
← купити
Комплект Rapoo 8210M, Black
Rozetka.ua (Київ)
1 738 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Rapoo 8210М Wireless White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Rapoo 8210M Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless White (8210М White)
Rozetka.ua (Київ)
1 877 грн.
← купити
Комплект бездротовий Rapoo 8210M Black
Rozetka.ua (Київ)
1 589 грн.
← купити
Комплект бездротовий Rapoo 8210M Wireless/Bluetooth White
Rozetka.ua (Київ)
2 019 грн.
← купити
Комплект бездротової Rapoo 8210M Білий 252922
Rozetka.ua (Київ)
1 933 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Rapoo 8210М Wireless White Білий 23626
Rozetka.ua (Київ)
2 107 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, міша) Rapoo 8210M Wireless Black Чорний 21484
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless Black (8210M black)
Rozetka.ua (Київ)
2 124 грн.
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless White (8210М White)
Rozetka.ua (Київ)
2 013 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, мишка) Rapoo 8210M Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
2 030 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, мишка) бездротовий Rapoo 8210М Wireless White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура + миша) Rapoo 8210M White [78988]
Rozetka.ua (Київ)
2 149 грн.
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless Black (8210M black)
Rozetka.ua (Київ)
2 140 грн.
← купити
Комплект Rapoo 8210M, Black
Rozetka.ua (Київ)
1 756 грн.
← купити
Комплект бездротовий Rapoo 8210M, White клавіатура+комп'ютерна миша
Rozetka.ua (Київ)
2 221 грн.
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless White (8210М White)
Rozetka.ua (Київ)
2 036 грн.
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless Black (8210M black)
Rozetka.ua (Київ)
2 033 грн.
← купити
Комплект (клавіатура + міша) Rapoo 8210M White
Rozetka.ua (Київ)
2 005 грн.
← купити
Комплект (клавіатура + міша) Rapoo 8210M Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект Rapoo 8210M, Black
Rozetka.ua (Київ)
1 722 грн.
← купити
Комплект бездротовий Rapoo 8210M, White клавіатура+комп'ютерна миша
Rozetka.ua (Київ)
2 179 грн.
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless Black (8210M black) (156050)
Rozetka.ua (Київ)
2 207 грн.
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless White (8210М White) (340527)
Rozetka.ua (Київ)
2 210 грн.
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless Black (8210M black)
Rozetka.ua (Київ)
2 133 грн.
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless (8210M )[10618]
Rozetka.ua (Київ)
2 141 грн.
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless (8210М )[10622]
Rozetka.ua (Київ)
2 145 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, миша) Rapoo 8210M Wireless Black (445017)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Rapoo 8210M Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Rapoo 8210М Wireless White
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Rapoo 8210М Wireless White Білий
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, міша) Rapoo 8210M Wireless Black Чорний
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless Black (8210M black)
Rozetka.ua (Київ)
2 345 грн.
← купити
Комплект (клавіатура + миша) Rapoo 8210M wireless, черний (8210M black)
Rozetka.ua (Київ)
2 183 грн.
← купити
Комплект (клавіатура + миша) Rapoo 8210M wireless, белий (8210M white)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура+миша) RAPOO 8210M Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура+миша) Rapoo 8210M Wireless White (8210M White)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless Black (8210M black) Rapoo 8210M black 1043199
Rozetka.ua (Київ)
2 243 грн.
← купити
Клавіатура та миша бездротова Rapoo 8210М Wireless White
Rozetka.ua (Київ)
1 799 грн.
← купити
Клавіатура та миша бездротова Rapoo 8210M Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
1 969 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, мишка) бездротовий Rapoo 8210М Wireless White
Rozetka.ua (Київ)
1 909 грн.
← купити
Комплект (клавіатура, миша) Rapoo 8210M Wireless Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless Black (8210M black)
Rozetka.ua (Київ)
2 209 грн.
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless White (8210М White)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Комплект (клавіатура, миша) бездротовий Rapoo 8210M Black
Rozetka.ua (Київ)
2 289 грн.
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless White (8210М White)
Rozetka.ua (Київ)
2 246 грн.
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless Black (8210M black)
Rozetka.ua (Київ)
1 950 грн.
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless White (8210М White)
Rozetka.ua (Київ)
2 299 грн.
← купити
Комплект Rapoo 8210M Wireless Black (8210M black)
Rozetka.ua (Київ)
2 297 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Rapoo 8210M, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: клавіатура Rapoo 8210M. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на клавіатура Rapoo 8210M у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія