шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі

Каталог /

Мобільний телефон Realme Note 50 128GB

Ціни6Опис Відгуки4Обговорення1Корисне2Аксесуари
Купити мобільний телефон Realme Note 50 128GB за ціною від 4878 грн.
Відео 4Фото 14

Характеристики та опис Realme Note 50 128GB

Вага (г): 186; Розміри (мм): 167.7x76.7x8; зарядний пристрій; Захист від вологи: IP54; Час роботи (PCMark) (год): 17.16; Ємність (мАгод): 5000; Galileo; ГЛОНАСС; GPS-модуль; mini-Jack (3.5 мм): міні-джек (3.5 мм) знизу; USB-C: USB-C; Bluetooth: Bluetooth v5.0; Wi-Fi: Wi-Fi 5 (802.11ac); Кількість SIM: 2 SIM
Рейтинг моделі: 3 з 5 (4 оцінки)
Рейтинг за відгуками:
Колір
діагональ дисплея
6.74 "
роздільна здатність екрану
1600х720 (20:9)
Вбудована пам'ять
128 ГБ
Кількість SIM
2 SIM
Комунікації
Wi-Fi 5 (802.11ac)
Функції та можливості
сканер відбитка збоку
GPS-модуль
ГЛОНАСС
Galileo
Ємність батареї
5000 мАгод
Захист від вологи
IP54
Розміри (ВхШхТ)
167.7x76.7x8 мм
Вага
186 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
1
2
1
0
Для невибагливих користувачів-батьків/дітей/дідусів для ютуб/меседжерів
30 листопада 2024, 01:10 #
Переваги:Великий яскравий екран, хоч і HD. Після 6,5 дюймів здається лопатою, але пізніше звикаєш. Нормальна комплектаціячохол, зарядний блок, плівка вже наклеєна на екрані.

Недоліки:Зарядка 10Вт. Купа попередньо встановленого програмного мотлохуказуальні ігри, непотрібні додатки..., що довелось видалити. Навіть під час оновлення стандартних додатків через плеймаркет встановилося ще 8 непотрібних додатківAliexpress, ігри... і, навіть, до повного встановлення, не було зрозуміло яких, знов видалив. Поки не повидаляв/позаморожував весь мотлох телефон підтуплював, а потім наче нічого. Також хотів познайомитися з графічною оболонкою realmeUI, а вона тут обрізана/неповноцінна-можливо процесор не потягне. Телефон вийшов на 13 андроїд і поки що оновлень на 14 по повітрю немає. Камери тут теж слабкуваті. Частота оновлення екрану в 90Гц можлива тільки в автоматичному режимі, а в ручному режимі можна поставити тільки 60Гц, і тут виробник, навіщось, програмно обмежив телефон. Вибір чохлів і захистного скла невеликий. Порівнюючи з бюджетниками 2-3 річної давнини прогресу особливо немає, виробники клепають багато моделей з мінімальними змінами на краще, а іноді навіть погіршуючи деякі характеристики.

Автор:Михайло

Советую никому не покупать его .
3 січня 2025, 14:26 #
Переваги:Красивый вид.

Недоліки:Разочаровало всё .

Коментар:Понимал что за малую цену на смартфон то в нём ничего особенного не будет. Но оказалось что кроме нового android всё остальные параметры и качества как на смартфонах с AliExpress android 5 и 6 самых низких цен по 40$-60$ . Этот смартфон даже в разговоре звук микрофона и динамика ужас . Камера как на кнопочных телефонах .

Автор:vadim vovk  пользуюсь Realme Note 50 128GB кілька місяців

Якщо брати до 3500грн - нормальний варіант. Дорожче не має сенсу навіть за 4/128
16 квітня 2026, 09:53 #
Переваги:Все окрім недоліків

Недоліки:1. Плавність роботи та баги на андроїд 14 та вище
2. Максимум на рік нормального користування

Коментар:Брав мамі цей смартфон. У використанні півтора року. В блакитному кольорі Пройдусь коротко по всьому:
1. Екран. Звичайний бюджетний. Плюс за підтримку 90 герц.
2. Процессора в принципі вистчає для базових потреб. Хоча за бажанням на версії 4/128 можна запустити і важкі ігри.
3. Пам'ять. В мене була версія 3/64. Оперативки впритик щоб тримати в фоні два неважких додатки. 64 гб для старшої людини вистачає. Але на Андроїд 14 і вище лагає. На 13 норм.
4. До корпуса та збірки питань не маю. Все ок.
5. Батарея та зарядка. Вистачає батареї на 8 годин екрану та добу роботи що в цілому нормально. Заряджається довго (від 10 до 100 процентів за 3 години)
6. Звук. На розмову нормальний. На мультимедію тихий.
7. Прошивка. Повноцінний андроїд. На 14 та 15 версії максимально схожі на оболонку Realme UI. На 13 більше як чистий. Але є массовий чи то баг чи то брак коли телефон сам занижає яскравість навіть при мінімальному навантаженні. І рілмі це ще до сих пір не випавили. І плюс через півтора роки почав зависати намертво. Скидання до заводьских та перепрошивка не допомогли.
8. Комплектація. Телефон, блок живлення та кабель, чохол та плівка на екрані (плівка дешева тому чудес не ждіть).
9. По зв'язку пробем не було. Все ловить нормально Блютуз і вай фай теж працюють без проблем.
10. Камера нормальна. Для лічильника чи фото при нормальному освітленні піде. Фронтальна теж норм.
11. Безпека. Сканер працює без проблем. По обличчю теж без проблем.

Автор:Alexey  пользуюсь Realme Note 50 128GB більше року

Показано 3 з 4 відгуків
ще 1 відгук
від 4 878  до 5 476 грн.
Realme Note 50 4/128GB Sky Blue
Limon.in.ua (Хмельницький)
4 899 грн.
← купити
Realme Note 50 4/128GB Midnight Black Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
4 878 грн.
← купити
Realme Note 50 4/128GB Black ( Global Version )
Rozetka.ua (Київ)
5 476 грн.
← купити
Realme Note 50 4/128GB Midnight Black
Limon.in.ua (Хмельницький)
← купити
Realme Note 50 4/128GB Sky Blue Гарантія 1 Рік
Limon.plus (Київ)
← купити
Realme Note 50 4/128GB Blue ( Global Version )
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Realme Note 50 128GB, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мобільний телефон Realme Note 50 128GB. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мобільний телефон Realme Note 50 128GB у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія