шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля Resto Ran 93901 за ціною від 1078 грн.
Фото 19

Характеристики та опис Resto Ran 93901

Країна походження бренду: Німеччина; Ручки: бакелітові; Матеріал кришки: скло; Матеріал: литий алюміній; отвір для зливу; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: тефлонове; Вага (г): 1380; Глибина (см): 9.5;єм (л): 2.4; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 20; Тип: каструля
Колір
Тип
каструля
Розмір
20 см
Об'єм
2.4 л
Глибина
9.5 см
Вага
1380 г
Антипригарне покриття
тефлонове / Pfluon Cookmark /
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
отвір для зливу
Матеріал
литий алюміній
Матеріал кришки
скло
Ручки
бакелітові
Країна походження бренду
Німеччина
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1200 грн.    до  1600 грн.

від 1 078  до 1 926 грн.
Resto 93901
Mallprix.com (Київ)
1 078 грн.
← купити
Каструля RESTO Ran 2,4 л Black (93901) 93901
FOXTROT.UA (Київ)
1 376 грн.
← купити
Resto Ran Black 2.4л (93901)
Tehnomart.com (Київ)
1 225 грн.
← купити
Каструля лита з кришкою, Resto RAN 20см, 2.4л, Black (93901)
АЛЛО (Київ)
1 449 грн.
← купити
Каструля Resto Ran чорна 20 см 2.4 л (93901) 93901
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Каструля Resto Ran чорна 20 см 2.4 л (93901) 93901
Itbox.ua (Київ)
← купити
RESTO 2.4 л (93901) 2.4л(93901)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Кастрюля Resto Ran із литого алюмінію 2.4 л (4260709013954)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каструля Resto Ran чорна 20 см 2.4 л (93901)
Rozetka.ua (Київ)
1 768 грн.
← купити
Каструля Resto Ran чорна 20 см 2.4 л (93901)
Rozetka.ua (Київ)
1 926 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Resto Ran 93901, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля Resto Ran 93901. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля Resto Ran 93901 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія