шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити павербанк RIVACASE Rivapower VA2211 за ціною від 529 грн.
Фото 26

Характеристики та опис RIVACASE Rivapower VA2211

Вага (г): 280; Розміри (мм): 142x68x18; Матеріал корпуса: пластик; Комплектні дроти (адаптери): Функції: інфо-дисплей; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Вбудований кабель зарядки: USB-C, Lightning; USB-A2 (Вт): 10; USB-A1 (Вт): 22.5; USB-C2 (Вт): 18
Ємність батареї10000 мАгод
37 Вт*год
Реальна ємність6300 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
USB-C2 шт. / порт + кабель /
USB-A2 шт. / порт + кабель /
USB-C120 Вт / порт /
USB-C218 Вт / кабель /
USB-A122.5 Вт / порт /
USB-A210 Вт / кабель /
Інші роз'ємиLightning – 5V/2A (10W) / кабель /
Вбудований кабель зарядкиUSB-C, Lightning
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
вбудований кабель USB-A
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Функціїінфо-дисплей
Інше
Матеріал корпусапластик
Розміри142x68x18 мм
Вага280 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 529  до 870 грн.
Універсальна мобільна батарея Rivacase Rivapower 10000 mAh 22,5 Вт Black (VA2211) RIVAPOWER VA2211 (Black)
Click.ua (Київ)
659 грн.
← купити
Портативний зарядний пристрій Rivacase, 10000 mA, RIVAPOWER VA2211 (Black) RIVAPOWER VA2211 (Black)
Comtrading.ua (Київ)
836 грн.
← купити
Портативний зарядний пристрій Rivacase, 10000 mA, RIVAPOWER VA2211 (Black)
Mobicase.net (Київ)
579 грн.
← купити
УМБ (Power Bank) RivaCase Rivapower VA2211 10000 mAh 22.5W Black
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити
Батарея універсальна Riva RivaPower VA2211 10000mAh 22.5W White (RIVAPOWER VA2211 (White)) RIVAPOWER VA2211 (White)
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Rivacase Rivapower VA2211 10000mAh Black
Tv-mir.com.ua (Київ)
730 грн.
← купити
RivaCase RIVAPOWER 10000 mA Black (VA2211) RIVAPOWER10000mABlack(VA2211)
COMFY.ua (Київ)
← купити
УМБ RIVACASE Rivapower VA2211 10000 mAh 22.5W Black
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Портативний зарядний пристрій Rivacase, 10000 mA, RIVAPOWER VA2211 (White) RIVAPOWER VA2211 (White)
Comtrading.ua (Київ)
← купити
УМБ (Power Bank) RivaCase Rivapower VA2211 10000 mAh 22.5W White
Tehnomarket.ua (Вінниця)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати RIVACASE Rivapower VA2211, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк RIVACASE Rivapower VA2211. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк RIVACASE Rivapower VA2211 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія