шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни37Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити пилосос Roborock H60 Hub за ціною від 8859 грн.
Фото 19

Характеристики та опис Roborock H60 Hub

Вага (кг): 1.7; Габарити (см): 114.6x25x29.3; Рівень шуму (дБ): 75; Час роботи (хв): 60; Комплектний акумулятор: 1 шт.; Живлення: акумулятор;єм пилозбірника (л): 2; Об' Пилозбірник станції: одноразовий мішок; Док-станція з пилозбірником; Зарядна станція: підлогова; пилова: пилова; щілинна: щілинна
Колір
Типвертикальний з портативним
Прибираннясуха
Пилозбірникциклон
Характеристики
Потужність всмоктування115 Вт
Об'єм пилозбірника0.5 л
Регулювання потужностіна ручці
Фільтр тонкого очищенняHEPA 13
Насадки в комплекті
Функції насадокмінітурбощітка
електрична турбощітка
щілинна
пилова
Док-станція
Зарядна станціяпідлогова
Док-станція з пилозбірником
Пилозбірник станціїодноразовий мішок
Об'єм пилозбірника док-станції2 л
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумулятор1 шт.
Тип акумулятораLi-Ion
Час роботи60 хв
Час зарядки3.5 год
Інше
Рівень шуму75 дБ
Тип трубителескопічна
LED підсвічування
Дисплей
Габарити (ВхШхГ)114.6x25x29.3 см
Вага1.7 кг
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 8 859  до 15 899 грн.
Вертикальний пилосос RoboRock H60 Hub
Touch (Дніпро)
12 799 грн.
← купити
RoboRock Пилосос RoboRock Alioth Lite H60 Hub White (H9A3A)
MTA.ua (Київ)
9 299 грн.
← купити
Пилосос RoboRock Alioth Lite H60 Hub AliothLiteH60Hub
GRO (Київ)
9 219 грн.
← купити
Пилосос ROBOROCK Alioth Lite H60 Hub 1169250
FOXTROT.UA (Київ)
13 999 грн.
← купити
Пилосос Roborock H60 Hub Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Вертикальний ручний пилосос (2в1) RoboRock Alioth Lite H60 Hub
Openshop.ua (Київ)
8 888 грн.
← купити
Вертикальний+ручний пилосос (2в1) RoboRock Alioth Lite H60 Hub
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
Пилосос Roborock Alioth Lite H60 Hub
Цифра (Київ)
9 587 грн.
← купити
Пилосос Roborock Alioth Lite H60 Hub
Stls.store (Київ)
9 684 грн.
← купити
Акумуляторний пилосос Roborock Alioth H60 Hub
Jabko.ua (Львів)
11 999 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Roborock H60 Hub, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Roborock H60 Hub. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Roborock H60 Hub у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія