шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни38Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари
Купити пилосос Roborock H60 Ultra за ціною від 9839 грн.
Відео 5Фото 17

Характеристики та опис Roborock H60 Ultra

Вага (кг): 3; Габарити (см): 116.2x25x29.3; Рівень шуму (дБ): 75; Час роботи (хв): 90; Комплектний акумулятор: 1 шт.; Живлення: акумулятор; пилова: пилова; щілинна: щілинна; електрична турбощітка; Функції насадок: мінітурбощітка; Фільтр тонкого очищення: HEPA 13; Регулювання потужності: на ручці;єм пилозбірника (л): 0.5
Колір
Типвертикальний з портативним
Прибираннясуха
Пилозбірникциклон
Характеристики
Потужність всмоктування210 Вт
Об'єм пилозбірника0.5 л
Регулювання потужностіна ручці
Фільтр тонкого очищенняHEPA 13
Насадки в комплекті
Функції насадокмінітурбощітка
електрична турбощітка
щілинна
пилова
Джерело живлення
Джерело живленняакумулятор
Комплектний акумулятор1 шт.
Тип акумулятораLi-Ion
Час роботи90 хв
Час зарядки3.5 год
Індикатор рівня заряду
Інше
Рівень шуму75 дБ
Тип трубиз шарніром
LED підсвічування
Дисплей
Габарити (ВхШхГ)116.2x25x29.3 см
Вага3 кг / 1,79 кг тільки ручний блок /
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  10500 грн.    до  13500 грн.

Roborock H60 Hub Ultra review: a nimble, powerful cleaner, but battery life unde
від 9 839  до 15 592 грн.
Вертикальний пилосос RoboRock H60 Ultra
Touch (Дніпро)
11 999 грн.
← купити
RoboRock Пилосос RoboRock H60 Ultra Black (H10A1A51-12)
MTA.ua (Київ)
10 899 грн.
← купити
Пилосос RoboRock Aries Pro H60 Ultra Black AriesProH60UltraBLK
GRO (Київ)
9 849 грн.
← купити
Пилосос Roborock H60 Ultra Акція!
АЛЛО (Київ)
← купити
Вертикальний ручний пилосос (2в1) RoboRock Aries Pro H60 Ultra Black
Openshop.ua (Київ)
9 932 грн.
← купити
Вертикальний+ручний пилосос (2в1) RoboRock Aries Pro H60 Ultra Black
Foroom.com.ua (Київ)
← купити
Пилосос RoboRock Aries Pro H60 Ultra
Stls.store (Київ)
10 778 грн.
← купити
Пилосос RoboRock Aries Pro H60 Ultra
Цифра (Київ)
10 670 грн.
← купити
Акумуляторний пилосос Roborock Aries H60 Ultra
Jabko.ua (Львів)
14 999 грн.
← купити
Ручний бездротовий пилосос Roborock H60 Ultra (1169249) 1169249
Ktc.ua (Рівне)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Roborock H60 Ultra, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: пилосос Roborock H60 Ultra. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на пилосос Roborock H60 Ultra у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія