шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Samsung (діагональ)
25 – 26"

Каталог /

Монітор Samsung ViewFinity S80UD 27

Ціни4Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2Аксесуари
Купити монітор Samsung ViewFinity S80UD 27 за ціною від 14009 грн.
Відео 12Фото 16

Характеристики та опис Samsung ViewFinity S80UD 27

Габарити без підставки (мм): 613x368x42; Габарити (мм): 613x557x220; Настінне кріплення: VESA 100x100 мм; Регулювання висоти; Поворот екрана; Портретний режим; Flicker-Free; PBP (Picture by Picture); сенсор освітленості; KVM-перемикач;єми (додатково): вихід mini-Jack (3.5 мм); Роз' USB-A: 3x5Gbps
Колір
Тип
монітор
Діагональ
27 "
Тип матриці
IPS
Покриття екрана
антивідблискове
Роздільна здатність
3840x2160 (16:9)
Час відгуку (GtG)
5 мс
Габарити (ШхВхТ)
613x557x220 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 14 009  до 16 991 грн.
Монітор Samsung 27" Viewfinity S8 (LS27D800UAUXEN)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
15 903 грн.
← купити
Монітор 27" Samsung S27D804 4K (IPS, 4 мс, 3840x2160, DP/HDMI, USB) LS27D804UAIXCI
Hns.com.ua (Львів)
14 009 грн.
← купити
Монітор Samsung 27 ViewFinity HRM S80UD Monitor (LS27D804UAIXCI) 27 ViewFinity HRM S80UD Monitor (LS27D804UAIXCI)
Denika.ua (Харків)
15 075 грн.
← купити
Монітор Samsung ViewFinity S8 S27D800U (LS27D800UAUXEN)
Timesport.com.ua (Львів)
16 991 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Samsung ViewFinity S80UD 27, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: монітор Samsung ViewFinity S80UD 27. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на монітор Samsung ViewFinity S80UD 27 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія