шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk Standard [ST1000VX013]

Конфігурації і ціни 58Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk Standard (ST1000VX013) за ціною від 4896 грн.

Серия Seagate SkyHawk Standard

Модифікації Seagate SkyHawk Standard 1
Где купить? [ST1000VX013]
Характеристики [ST1000VX013]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для ПК
Об'єм
1 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
7200 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x20 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  5500 грн.    до  7250 грн.

від 4 896  до 8 722 грн.
Жорсткий диск Seagate SkyHawk HDD SATA 1TB (ST1000VX013)
Secur.ua (Київ)
6 100 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk HDD 1TB (ST1000VX013) ST1000VX013
Artline.ua (Київ)
6 399 грн.
← купити
Накопичувач HDD SATA 1.0TB Seagate SkyHawk 5400rpm 256MB (ST1000VX013) ST1000VX013
Click.ua (Київ)
6 559 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk SATA III 1TB (ST1000VX013) ST1000VX013
Ktc.ua (Рівне)
5 199 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB Seagate (ST1000VX013) ST1000VX013
Itbox.ua (Київ)
6 385 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB Seagate (ST1000VX013) 090-00216
Triniti-sb.com.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 1 TB (ST1000VX013) ST1000VX013
Openshop.ua (Київ)
6 677 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 1TB Seagate (ST1000VX013)
Nkt.ua (Київ)
4 896 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate SkyHawk 1TB (ST1000VX013) Ua
Цифра (Київ)
6 651 грн.
← купити
Seagate ST1000VX013
Mallprix.com (Київ)
6 561 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate ST1000VX013, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk Standard (ST1000VX013). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk Standard (ST1000VX013) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія