шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk AI [ST8000VE001]

Конфігурації і ціни 380Відгуки  Обговорення  Корисне3
Купити жорсткий диск (HDD) Seagate SkyHawk AI (ST8000VE001) за ціною від 17741 грн.
Відео 9

Серия Seagate SkyHawk AI

Модифікації Seagate SkyHawk AI 10
Где купить? [ST8000VE001]
Характеристики [ST8000VE001]
Виконання
вбудований
Тип накопичувача
HDD
Призначення
для сервера
Об'єм
8 TB
Форм-фактор
3.5 "
Підключення
SATA3
Частота обертання шпинделя
7200 об/хв
Функції та можливості
для відеоспостереження
Розміри
147x102x26 мм
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  15500 грн.    до  24000 грн.

від 17 741  до 24 157 грн.
Накопичувач HDD SATA 8.0TB Seagate SkyHawk AI Surveillance 7200rpm 256MB (ST8000VE001) ST8000VE001
Click.ua (Київ)
19 014 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VE001) ST8000VE001
Itbox.ua (Київ)
18 268 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI Surveillance HDD SATA 8.0TB (ST8000VE001) ST8000VE001
ШО (Київ)
21 023 грн.
← купити
Жорсткий диск SEAGATE 8Tb 7200rpm 256Mb SATAIII ST8000VE001
FOXTROT.UA (Київ)
18 819 грн.
← купити
Жорсткий диск внутрішній SEAGATE HDD 3.5" SATA 3.0 8TB 7200 256MB SkyHawk (ST8000VE001) ST8000VE001
Moyo.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VE001)
Nkt.ua (Київ)
18 843 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate SkyHawk Ai 8 Tb (ST8000VE001) Ua
Цифра (Київ)
19 600 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate SkyHawk Ai 8 Tb (ST8000VE001) Ua
Stls.store (Київ)
← купити
Seagate ST8000VE001
Mallprix.com (Київ)
19 144 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" SEAGATE SkyHawk AI 8TB SATA/256MB (ST8000VE001)
АЛЛО (Київ)
18 889 грн.
← купити
Жесткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VE001)
A-techno.com.ua (Київ)
19 697 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VE001) ST8000VE001
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VE001)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
18 657 грн.
← купити
Seagate SkyHawk AI 8 TB (ST8000VE001)
Tehnomart.com (Київ)
18 784 грн.
← купити
Seagate SkyHawk AI 8 TB (ST8000VE001) ST8000VE001
Luckylink.kiev.ua (Київ)
18 479 грн.
← купити
Жорсткий диск HDD 3.5" 8 ТБ 256 МБ SATA 7200 об/хв ST8000VE001
Comtrade.ua (Київ)
18 832 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 8 TB (ST8000VE001) ST8000VE001
E-server.com.ua (Київ)
18 746 грн.
← купити
HDD-накопичувач 8TB Seagate SkyHawk Al 3.5" SATAIII (ST8000VE001) ST8000VE001
Vodafone.ua (Київ)
18 999 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 8 TB (ST8000VE001) (UA)
Smartmag.biz.ua (Львів)
19 208 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VE001)
Q-techno.com.ua (Київ)
19 374 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 8 TB (ST8000VE001) ST8000VE001
Comtrading.ua (Київ)
18 248 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (# ST8000VE001 #) ST8000VE001
icom.net.ua (Київ)
18 121 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 8 TB (ST8000VE001) SkyHawk AI 8 TB (ST8000VE001)
Denika.ua (Харків)
17 741 грн.
← купити
Внутрішній жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 8 TB (ST8000VE001)
Zhuk.ua (Київ)
19 042 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI Surveillance 8TB 256MB 3.5" (ST8000VE001) ST8000VE001
Telemart.ua (Київ)
18 809 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 8 TB (ST8000VE001)
Tv-mir.com.ua (Київ)
19 061 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8tb Seagate (st8000ve001)
Tviy-Dim.com (Київ)
19 705 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5 SkyHawk AI 3,5 8TB SATAIII 256MB 7200 об/мин (ST8000VE001)
MAUDAU (Київ)
22 043 грн.
← купити
Seagate HDD диск Seagate Skyhawk AI ST8000VE001 8TB
MTA.ua (Київ)
19 599 грн.
← купити
Seagate 8TB (ST8000VE001) Жорсткий диск HDD 8TB (ST8000VE001)
Kvshop.com.ua (Київ)
20 777 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 8 TB (ST8000VE001) NW54388
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
19 145 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5 SkyHawk AI 3,5 8TB SATAIII 256MB 7200 об/мин (ST8000VE001) ST8000VE001
Compx.ua (Київ)
19 231 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk Al HDD 8 TB 7200 rpm 256 MB ST8000VE001 3.5" SATAIII
Rozetka.ua (Київ)
17 999 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5" 8TB (ST8000VE001)
MAUDAU (Київ)
20 522 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 8 TB (ST8000VE001)
Rozetka.ua (Київ)
20 847 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VE001)
Rozetka.ua (Київ)
22 651 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk AI 8 TB (ST8000VE001)
Rozetka.ua (Київ)
20 813 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 8TB / 7200об/хв / SATA 3.0 / 256MB / 3.5" (ST8000VE001)
Rozetka.ua (Київ)
24 157 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VE001)
Rozetka.ua (Київ)
20 137 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate 3.5 SkyHawk AI 3,5 8TB SATAIII 256MB 7200 об/мин (ST8000VE001)
Rozetka.ua (Київ)
20 295 грн.
← купити
Seagate SkyHawk AI 8 TB (ST8000VE001)
Rozetka.ua (Київ)
20 327 грн.
← купити
Жорсткий диск 8 TB Seagate SkyHawk AI Surveillance (ST8000VE001)
Rozetka.ua (Київ)
20 619 грн.
← купити
Жорсткий диск 3.5" 8TB Seagate (ST8000VE001)
Rozetka.ua (Київ)
21 024 грн.
← купити
Жорсткий диск Seagate SkyHawk 8TB / 7200об/хв / SATA 3.0 / 256MB / 3.5" (ST8000VE001)
Rozetka.ua (Київ)
23 097 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Seagate ST8000VE001, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk AI (ST8000VE001). Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на жорсткий диск (hdd) Seagate SkyHawk AI (ST8000VE001) у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія