шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни21Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1
Купити фен Sencor SHI 4600GD за ціною від 1077 грн.
Фото 10

Характеристики та опис Sencor SHI 4600GD

блокування кнопок; автоматичне вимкнення; Регулювання температури (°C): 145 – 230; Температурні режими: 5; Потужність (Вт): 60; Тип пристрою: випрямляч
Колір
Тип пристрою
випрямляч
Потужність
60 Вт
Температурні режими
5
Регулювання температури
145 – 230 °C
Ширина пластини
35 мм
Покриття нагрівального елементу
кераміка
Час нагрівання
50 с
Функції
автоматичне вимкнення / 60 min. /
блокування кнопок
Насадки і комплектація
випрямляч
чохол / футляр
Дисплей
Поворот шнура на 360°
Довжина кабелю
1.8 м
Вага
338 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 1 077  до 1 813 грн.
Випрямляч SENCOR SHI 4600GD (41019711) 41019711
FOXTROT.UA (Київ)
1 249 грн.
← купити
Sencor Випрямляч для волосся Sencor SHI 4600GD (41019711)
MTA.ua (Київ)
← купити
Випрямляч волосся Sencor SHI 4600GD
MAUDAU (Київ)
← купити
Прилад для укладання волосся SENCOR SHI 4600GD
ТЕХНОточка (Київ)
1 077 грн.
← купити
Sencor SHI 4600GD
Tehnomart.com (Київ)
1 293 грн.
← купити
Випрямляч для волосся Sencor SHI 4600GD (41019711)
Soho.com.ua (Київ)
1 239 грн.
← купити
Плойка Sencor SHI 4600GD
Кібернетики (Київ)
← купити
Стайлер (випрямляч) Sencor SHI 4600GD
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 580 грн.
← купити
Плойка SENCOR SHI 4600GD UA
Sota.store (Київ)
1 179 грн.
← купити
Плойка Sencor SHI 4600GD
Foroom.com.ua (Київ)
1 236 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sencor SHI 4600GD, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фен Sencor SHI 4600GD. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фен Sencor SHI 4600GD у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія