шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Sigma (ємність)
~ 10 000 мАгод
~ 20 000 мАгод
~ 50 000 мАгод
Каталог товарів

Ціни35Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити павербанк Sigma SI10A7QL-MAG за ціною від 799 грн.
Відео 1Фото 8

Характеристики та опис Sigma SI10A7QL-MAG

Вага (г): 245; Розміри (мм): 105x66x15; Функції: Матеріал корпуса: алюміній; Комплектні дроти (адаптери): USB-C; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Швидка зарядка; Бездротова магнітна зарядка: MagSafe; USB-C1 (Вт): 20; USB-C (шт.): 1; Бездротова зарядка (Вт): 15; Тип акумуляторів: Li-Pol
Ємність батареї10000 мАгод
39 Вт*год
Реальна ємність6000 мАгод
Тип акумуляторівLi-Pol
Заряджання гаджетів / виходи
Бездротова зарядка15 Вт
USB-C1 шт.
USB-C120 Вт
Зарядка повербанку
Входи зарядки powerbank'aUSB-C
Потужність заряду powerbank'у18 Вт
Функції та можливості
Бездротова магнітна зарядкаMagSafe
Швидка зарядкаQuick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Комплектні дроти (адаптери)USB-C
Інше
Матеріал корпусаалюміній
Розміри105x66x15 мм
Вага245 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 799  до 1 829 грн.
Sigma Зовнішній портативний акумулятор Sigma X-power SI10A7QL-MAG 10000mAh Gray 20W/15W
MTA.ua (Київ)
1 099 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Sigma Power Bank 10000mAh мобільний X-Power Magnetic 20W Black (SI10A7QL-MAG)
Цифра (Київ)
1 042 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Sigma Power Bank 10000mAh мобільний X-Power Magnetic 20W Black (SI10A7QL-MAG)
Stls.store (Київ)
1 082 грн.
← купити
Зовнішній портативний акумулятор Sigma X-power SI10A7QL-MAG 10000mAh Gray 20W/15W
Soho.com.ua (Київ)
1 009 грн.
← купити
Sigma 4827798955116
Mallprix.com (Київ)
912 грн.
← купити
Універсальна мобільна батарея Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000mAh Grey
Click.ua (Київ)
← купити
УМБ SIGMA MOBILE X-power SI10A7QL-MAG 10000 mAh
ТЕХНОточка (Київ)
957 грн.
← купити
Універсальна мобільна батарея Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000mAh Grey
Comtrading.ua (Київ)
1 225 грн.
← купити
Батарея універсальна Sigma X-power SI10A7QL-MAG grey 10000mAh, Magnetic wireless 15W, PD+QC, 20W max (4827798955116) 4827798
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Батарея універсальна Sigma X-power SI10A7QL-MAG grey 10000mAh, Magnetic wireless 15W, PD+QC, 20W max (4827798955116) 4827798
Itbox.ua (Київ)
← купити
SIGMA X-power SI10A7QL-MAG 10000 mAh MagSafe PD+QC, 20W
Titan.ua (Львів)
← купити
Powerbank SIGMA X-power SI10A7QL-MAG 10000 mah 20W Grey (4827798955116) 4827798955116
FOXTROT.UA (Київ)
← купити
Зовнішній акумулятор Sigma Mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000mAh Grey UA
Sota.store (Київ)
895 грн.
← купити
Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000 mAh
Luckylink.kiev.ua (Київ)
1 044 грн.
← купити
Повербанк (Powerbank) Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000 mAh
Tv-mir.com.ua (Київ)
1 072 грн.
← купити
Портативна батарея Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000 mah Grey
MAUDAU (Київ)
1 199 грн.
← купити
Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000 mAh Зовнішній акумулятор mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000 mAh
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
Універсальна мобільна батарея Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000mAh Grey
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 139 грн.
← купити
УМБ Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000 mAh 20W MagSafe/PD/QC 2.0-3.1 Metal Grey (4827798955116)
Rozetka.ua (Київ)
799 грн.
← купити
Sigma mobile SI10A7QL-MAG
Mallprix.com (Київ)
986 грн.
← купити
Power Bank Sigma X-power SI10A7QL-MAG 10000mAh 20W/15W Wireless gray UA MO-105716
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 031 грн.
← купити
УМБ 10000 mAh, X-power SI10A7QL-MAG, 20 Вт Sigma mobile (2000003376216)
Rozetka.ua (Київ)
1 512 грн.
← купити
Універсальна мобільна батарея Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000mAh Grey
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Універсальна мобільна батарея Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000mAh Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 301 грн.
← купити
Зовнішній акумулятор Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000mAh Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 180 грн.
← купити
Портативний зарядний пристрій Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000mAh підтримка MagSafe USB-C Сірий (SI10A7QL-MAG)
Rozetka.ua (Київ)
1 829 грн.
← купити
Батарея універсальна Sigma X-power SI10A7QL-MAG grey 10000mAh, Magnetic wireless 15W, PD+QC, 20W max (4827798955116)
Rozetka.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
УМБ Sigma mobile X-power si10a7ql-mag 10000mAh Grey
Rozetka.ua (Київ)
1 483 грн.
← купити
Універсальна мобільна батарея Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000mAh Grey ( 17538 )
Rozetka.ua (Київ)
1 363 грн.
← купити
УМБ Павербанк X-power SI10A7QL-MAG grey (10000mAh, Magnetic wireless 15W, PD+QC, 20W max, LED-індикатори, Alluminium alloy,
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Зовнішній акумулятор (павербанк) Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000 mAh
Rozetka.ua (Київ)
1 290 грн.
← купити
Батарея універсальна Sigma X-power SI10A7QL-MAG grey 10000mAh, Magnetic wireless 15W, PD+QC, 20W max (4827798955116) Sigma 4
Rozetka.ua (Київ)
1 319 грн.
← купити
Портативний акумулятор з бездротовою зарядкою Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000mAh 20W Grey (SI10A7QL-MAG)
Rozetka.ua (Київ)
1 339 грн.
← купити
Портативний зарядний пристрій Sigma mobile X-power SI10A7QL-MAG 10000mAh підтримка MagSafe USB-C Сірий (SI10A7QL-MAG)
Rozetka.ua (Київ)
1 695 грн.
← купити
Батарея універсальна Sigma X-power SI10A7QL-MAG grey 10000mAh, Magnetic wireless 15W, PD+QC, 20W max (4827798955116)
Rozetka.ua (Київ)
1 443 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sigma SI10A7QL-MAG, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: павербанк Sigma SI10A7QL-MAG. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на павербанк Sigma SI10A7QL-MAG у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія