шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Каталог /

Спальний мішок Snugpak Sleeper Extreme

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити спальний мішок Snugpak Sleeper Extreme за ціною від 4731 грн.
Відео 4Фото 13

Характеристики та опис Snugpak Sleeper Extreme

єм (у складеному вигляді) (л): 20.3; Об' Розміри (в складеному вигляді (см): 30х26х26; Рекомендований зріст, до (см): 190; Розміри мішка (см): 220х80х42; Блискавка: бічні; утеплена блискавка (застібка); Оснащення: утеплений комір; Наповнювач: синтетика; t° екстриму (°C): -12; t° комфорту (для жінок): -7
Колір
Призначеннятрекінговий
Типмішок-кокон
Призначенняуніверсальний
Сезонністьзима
весна/осінь
Вага2.1 кг
Температура і матеріали
t° комфорту (для чоловіків)-7 °C
t° комфорту (для жінок)-7 °C
екстриму-12 °C
Зовнішній матеріалполіестер
Внутрішній матеріалполіестер
Наповнювачсинтетика / Isofibre /
Шарів наповнювача1
Функції та можливості
Оснащеннякапюшон
утеплений комір
утеплена блискавка (застібка)
петлі для сушіння
компресійний мішок
Блискавкабічні / ліва /
Інше
Розміри мішка220х80х42 см
Рекомендований зріст, до190 см
Розміри (в складеному вигляді)30х26х26 см
Об'єм (у складеному вигляді)20.3 л
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  4100 грн.    до  5250 грн.

від 4 731  до 4 980 грн.
Зимовий спальник кокон Snugpak Sleeper Extreme (Comfort -7°С/ Extreme -12°C) 8211650110137
Fonariki.com.ua (Київ)
4 731 грн.
← купити
Спальний мішок Snugpak Sleeper Extreme Black (8211650118133)
One-click.com.ua (Дніпро)
4 770 грн.
← купити
Спальний мішок Snugpak Sleeper Extreme (comf.- 7°C/ extr. -12°C), olive 8211650110137
Fonarik.ua (Київ)
4 980 грн.
← купити
Snugpak Спальний мішок Snugpak Sleeper Extreme (comf. - 7 C/extr. - 12 C) Olive (8211650110137)
MTA.ua (Київ)
← купити
Спальний мішок Snugpak Sleeper Extreme (Comfort -7°С/ Extreme -12°C) Olive
Rozetka.ua (Київ)
4 935 грн.
← купити
Спальний мішок Snugpak Sleeper Extreme olive (8211650110137)
One-click.com.ua (Дніпро)
← купити
Спальный мешок Snugpak Sleeper Extreme (comf.- 7°C/ extr. -12°C), olive 8211650110137
Fonarik.com (Харків)
← купити
Спальний мішок Snugpak Sleeper Extreme (Comfort -7°С/Extreme -12°С) (9430801001)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Спальний мішок Snugpak Sleeper Extreme (Comfort -7 ° С/Extreme -12 ° С)
Rozetka.ua (Київ)
4 888 грн.
← купити
Спальний мішок Snugpak Sleeper Extreme Olive
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Snugpak Sleeper Extreme, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: спальний мішок Snugpak Sleeper Extreme. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на спальний мішок Snugpak Sleeper Extreme у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія