шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Sonoff (призначення)
датчики руху
датчики відкриття
датчики освітлення
датчики температури
датчики протікання
датчики вологості
Каталог товарів

Ціни7Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити охоронний датчик Sonoff SNZB-05PS за ціною від 1249 грн.
Фото 7

Характеристики та опис Sonoff SNZB-05PS

Вага (г): 45; Габарити (мм): 48x48x22; Максимальна вологість (%): 100; Ступінь захисту IP: IP67; Час роботи (міс): 60; Джерело живлення: батарейки;язку (м): 130; Дальність зв' Amazon Alexa; Google Assistant; Google Home; Підключення датчиків (протокол): Zigbee; Встановлення: підлогова; Використання: у приміщенні
Колір
Датчик
підтоплення (затоплення)
Використання
у приміщенні
Встановлення
підлогова
Підключення датчиків (протокол)
Zigbee / 3.0 /
Інтеграція в систему розумного будинку
Google Home
Голосовий асистент
Google Assistant
Amazon Alexa
Home Assistant
Дальність зв'язку
130 м / на відкритому просторі /
Джерело живлення
батарейки / CR2477(3V) /
Час роботи
60 міс
Клас захисту
IP67
Робоча температура
-10 °C ~ +60 °C
Максимальна вологість
100 %
Габарити
48x48x22 мм
Вага
45 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  750 грн.    до  2100 грн.

від 1 249  до 1 770 грн.
Датчик витоку води Sonoff SNZB-05PS
Click.ua (Київ)
1 599 грн.
← купити
Sonoff SNZB-05PS
COMFY.ua (Київ)
← купити
Датчик витікання води Sonoff Zigbee SNZB-05PS
Comtrading.ua (Київ)
1 474 грн.
← купити
Sonoff Датчик затоплення Sonoff SNZB-05PS White
MTA.ua (Київ)
1 299 грн.
← купити
Датчик витоку води Sonoff Zigbee SNZB-05PS
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
1 393 грн.
← купити
Комплект датчик затоплення ZigBee Sonoff SNZB-05P + Кабель WLDC200 (SNZB-05PC)
Rozetka.ua (Київ)
1 249 грн.
← купити
Датчик витоку води Sonoff Zigbee SNZB-05PS
Rozetka.ua (Київ)
1 770 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sonoff SNZB-05PS, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: охоронний датчик Sonoff SNZB-05PS. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на охоронний датчик Sonoff SNZB-05PS у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія