шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Каталог /

Фотоапарат Sony ZV-1F

Ціни50Опис Відгуки  Обговорення1Корисне3Аксесуари
Купити фотоапарат Sony ZV-1F за ціною від 20549 грн.
Відео 22Фото 52

Характеристики та опис Sony ZV-1F

Вага (г): 256; Габарити (мм): 106х60х46; Матеріал корпуса: алюмінієвий сплав; Знімків на заряді (шт): 360; Ємність акумулятора (мАгод): 1240; Джерело живлення: акумулятор; Підключення зовнішнього спалаху; Bluetooth: Bluetooth; Wi-Fi: Wi-Fi;яті: SD, SDHC, SDXC, MemoryStick; Типи карт пам' Поворотний дисплей
Колір
Тип фотокамери
цифровий компакт
Ефективне число МП
20
Максимальний розмір знімка
5472x3648 пікс.
Світлочутливість (ISO)
125-12800 / в окремих режимах доступно ISO 80-25600 /
Ручне фокусування
Діагональ дисплея
3 ''
Сенсорний екран
Габарити (ШхВхТ)
106х60х46 мм
Вага
256 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  23000 грн.    до  34000 грн.

а с цією камерою можливо робити трансляції на Читать...
PriceHub AI9 червня 2025, 20:00
Так, з камерою Sony ZV-1F можливо робити трансляції на YouTube та Twitch. Вона має функцію запису відео у форматі 4K, що забезпечує високу якість зображення. Крім того, камера оснащена вбудованим мікрофоном, що дозволяє записувати звук без додаткових аксесуарів, хоча для кращої якості звуку рекомендується використовувати зовнішній мікрофон. Завдяки швидкому автофокусу та стабілізації зображення, ви зможете отримати плавні та чіткі трансляції.
Камера також має сенсорний поворотний екран, що полегшує налаштування кадру під час трансляцій. Однак варто зазначити, що для трансляцій вам знадобиться додаткове програмне забезпечення або пристрій для підключення камери до комп'ютера або інтернету. [Джерела: огляди експертів на E-Katalog, специфікації продукту з E-Katalog.]
від 20 549  до 43 640 грн.
Компактний фотоапарат Sony ZV-1F Black - English language (ZV1FB.CE3)
Justbuy.com.ua (Київ)
20 549 грн.
← купити
Фотоапарат SONY ZV-1F Чорний (ZV1FB.CE3) ZV1FB.CE3
FOXTROT.UA (Київ)
25 999 грн.
← купити
Цифровий фотоапарат Sony Alpha ZV-1F Black (ZV1FB.CE3) ZV1FB.CE3
Itbox.ua (Київ)
← купити
Фотоапарат SONY ZV-1F Black (ZV1FB.CE3) ZV1FB.CE3
Moyo.ua (Київ)
← купити
Компактний фотоапарат Sony ZV-1F (ZV1FB.CE3) ZV1FB.CE3
GRO (Київ)
25 339 грн.
← купити
Sony ZV-1F (ZV1FB.CE3)
Цифра (Київ)
24 422 грн.
← купити
Sony ZV-1F (ZV1FB.CE3)
Stls.store (Київ)
25 076 грн.
← купити
Фотоапарат Sony ZV-1F Black (ZV1FB.CE3) UA
Touch (Дніпро)
← купити
Sony ZV1FB.CE3
Mallprix.com (Київ)
31 103 грн.
← купити
Компактний фотоапарат Sony ZV-1F (ZV1FB.CE3) (Standard) ZV1FB.CE3
Jabko.ua (Львів)
29 099 грн.
← купити
Фотоапарат Sony ZV-1F Black (ZV1FB.CE3) ZV1FB.CE3
Skay.ua (Одеса)
30 799 грн.
← купити
Компактний фотоапарат Sony ZV-1F (ZV1FB.CE3)
Timesport.com.ua (Львів)
27 101 грн.
← купити
Компактний фотоапарат Sony ZV-1F (ZV1FB.CE3)
Semtech.com.ua (Луцьк)
27 107 грн.
← купити
Компактний фотоапарат Sony ZV-1F Black (ZV1FB.CE3)
Smartmag.biz.ua (Львів)
24 689 грн.
← купити
Камера Sony ZV-1F Vlog чорна FAPCZV1F
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
38 350 грн.
← купити
Компактный фотоаппарат Sony ZV-1F (ZV1FB.CE3)
Easybay.com.ua (Київ)
26 774 грн.
← купити
Цифровой фотоаппарат Sony Alpha ZV-1F Black (ZV1FB.CE3)
Q-techno.com.ua (Київ)
25 928 грн.
← купити
Цифр. фотокамера Sony ZV-1F Black (ZV1FB.CE3) UA ZV1FB.CE3
Sota.store (Київ)
31 721 грн.
← купити
Фотоапарат Sony ZV-1F Black (ZV1FB.CE3)
Zhuk.ua (Київ)
25 562 грн.
← купити
Фотокамера Sony ZV-1F (ZV1FB.CE3)
Tv-mir.com.ua (Київ)
24 608 грн.
← купити
Фотоапарат Sony ZV-1F (ZV1FB.CE3) (ZV1FB.CE3)
Техно Їжак (Київ)
28 699 грн.
← купити
Sony ZV-1F (ZV1FB.CE3) ZV1FB.CE3
Game-shop.com.ua (Київ)
25 799 грн.
← купити
Sony ZV-1F ZV1FB.CE3
ABCphoto.com.ua (Київ)
22 871 грн.
← купити
Sony ZV-1F (ZV1FB.CE3) ZV-1F(ZV1FB.CE3)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Цифровий фотоапарат Sony Alpha ZV-1F Black (ZV1FB.CE3) ZV1FB.CE3
Comtrading.ua (Київ)
29 615 грн.
← купити
Цифровий фотоапарат Sony Alpha ZV-1F Black (ZV1FB.CE3)
Shkolyar-shop.com.ua (Одеса)
29 423 грн.
← купити
Цифровий фотоапарат Sony Alpha ZV-1F Black (ZV1FB.CE3) ZV1FB.CE3
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Sony Фотоапарат Sony Alpha ZV-1F Black
MTA.ua (Київ)
← купити
Sony Alpha ZV-1F Black (ZV1FB.CE3) zv1fb.ce3
Kvshop.com.ua (Київ)
25 377 грн.
← купити
Фотоапарат SONY ZV-1F Black (ZV1FB.CE3) G1371
Rozetka.ua (Київ)
27 299 грн.
← купити
Компактний фотоапарат Sony ZV-1F Black (ZV1FB.CE3)
Justbuy.com.ua (Київ)
← купити
Компактний фотоапарат Sony ZV-1F (ZV1FBDI)
Timesport.com.ua (Львів)
29 608 грн.
← купити
Ультра-компактний фотоапарат Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3)
Timesport.com.ua (Львів)
35 018 грн.
← купити
Ультра-компактний фотоапарат Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3)
Redprice.sale (Львів)
35 021 грн.
← купити
Ультра-компактний фотоапарат Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3)
Tomdom.in.ua (Львів)
35 027 грн.
← купити
Sony ZV-1F ZV1FBDI.EU
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
← купити
Ультра-компактний фотоапарат Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3)
Zaua.store (Львів)
43 634 грн.
← купити
Ультра-компактний фотоапарат Sony ZV-1 Black (ZV1B.CE3)
Tomdom.in.ua (Львів)
43 640 грн.
← купити
Компактний фотоапарат Sony ZV-1F (ZV1FB.CE3)
Zaua.store (Львів)
32 703 грн.
← купити
Компактний фотоапарат Sony ZV-1F (ZV1FB.CE3)
Semtech.com.ua (Луцьк)
32 706 грн.
← купити
Компактний фотоапарат Sony ZV-1F (ZV1FB.CE3)
Tomdom.in.ua (Львів)
32 709 грн.
← купити
Фотоаппарат SONY ZV-1F Black (ZV1FB.CE3)
Rozetka.ua (Київ)
27 099 грн.
← купити
Фотоаппарат SONY ZV-1F Black (ZV1FB.CE3)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Фотоапарат Sony ZV-1F Black (ZV1FB.CE3) UA [111261]
Rozetka.ua (Київ)
33 199 грн.
← купити
Компактний Sony ZV-1F (ZV1FB.CE3)
Rozetka.ua (Київ)
26 475 грн.
← купити
Компактний фотоапарат Sony ZV-1F Black (ZV1FB.CE3)
Rozetka.ua (Київ)
28 199 грн.
← купити
Компактний фотоапарат Sony ZV-1F (ZV1FB.CE3)
Rozetka.ua (Київ)
27 391 грн.
← купити
Фотоапарат Sony ZV-1F Black (ZV1FB.CE3)
Rozetka.ua (Київ)
28 499 грн.
← купити
Фотокамера Sony ZV-1F (ZV1FB.CE3)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Компактний фотоапарат Sony ZV-1F Black (ZV1FB.CE3)
Rozetka.ua (Київ)
21 660 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Sony ZV-1F, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: фотоапарат Sony ZV-1F. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на фотоапарат Sony ZV-1F у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія