шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни17Опис Відгуки  Обговорення  Корисне1Аксесуари10+
Купити мишка SteelSeries Aerox 3 за ціною від 2908 грн.
Відео 30Фото 5

Характеристики та опис SteelSeries Aerox 3

в обплетенні; знімний; Кабель: Інтерфейс підключення: USB-A; Підсвічування з ефектами; Підсвічування корпуса: RGB;ять; Вбудована пам' Програмовані кнопки; Оптимальний хват: пальцевий, кігтьовий; Перемикачі (світчі): механічні; Кнопка зміни DPI; Бічні кнопки; Кількість кнопок: 5; Макс. прискорення (G): 35
Колір
Тип пристроюмишка
Тип підключеннядротова
Технологіяоптична
Призначенняігрові
Сенсор та керування
СенсорTrueMove Core
Роздільна здатність сенсора200 – 8500 DPI
Макс. прискорення35 G
Макс. швидкість300 ips
Кількість кнопок5
Бічні кнопки
Кнопка зміни DPI
Перемикачі (світчі)механічні / 60 млн натиснень /
Кількість коліс прокрутки1
Додаткові можливості
Симетричний корпус
Перфорований корпус
Оптимальний хватпальцевий, кігтьовий
Програмовані кнопки
Вбудована пам'ять
Підсвічування корпусаRGB
Підсвічування з ефектами+
Захист від вологиIP56
Підключення та живлення
КабельUSB-A
знімний
в обплетенні
Довжина кабелю1.8 м
Порт на пристроїUSB-C
Інше
Розміри (ДхШхВ)121x67x38 мм
Вага57 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  3900 грн.    до  5250 грн.

від 2 908  до 8 352 грн.
SteelSeries Мишка SteelSeries Aerox 3 Onyx бездротова
MTA.ua (Київ)
5 499 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Aerox 3 Snow бездротова
Soho.com.ua (Київ)
3 629 грн.
← купити
SteelSeries Aerox 3 (62599)
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
2 908 грн.
← купити
Миша ігрова SteelSeries Aerox 3 Onyx
Кібернетики (Київ)
2 999 грн.
← купити
Миша SteelSeries Aerox 3 (62599) Black USB 62599
Sota.store (Київ)
2 960 грн.
← купити
Мишка SteelSeries Aerox 3 Bluetooth RGB Faze Clan Edition Red
Rozetka.ua (Київ)
7 346 грн.
← купити
Бездротова гарнітура SteelSeries Aerox 3 Ghost
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
3 418 грн.
← купити
Steelseries Aerox 3 Gen 2 рожевий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 449 грн.
← купити
Steelseries Aerox 3 Gen 2 сірий
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
← купити
Steelseries Aerox 3 Gen 2 White Ghost
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
5 065 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати SteelSeries Aerox 3, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: мишка SteelSeries Aerox 3. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на мишка SteelSeries Aerox 3 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія