шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни11Опис Відгуки  Обговорення  Корисне13Аксесуари
Купити смарт годинник Suunto Race Titanium за ціною від 20150 грн.
Відео 9Фото 17

Характеристики та опис Suunto Race Titanium

Вага (г): 69; Розміри (мм): 49x49x13.3; Ступінь захисту: 100 WR (10 ATM);ястя (мм): 125 – 172, 125 – 215; Ремінець на зап' Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Зарядка пристрою: магнітна; гіроскоп; акселерометр; Захист циферблата: сапфір; Датчик освітлення
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v5.2
Дзвінки та оповіщення
пульсометр
GPS модуль
ГЛОНАСС
Galileo
карти
ведення по GPS-треку
компас
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
Датчик освітлення
акселерометр
гіроскоп
Ступінь захисту
100 WR (10 ATM)
Розміри (без ремінця)
49x49x13.3 мм
Вага
69 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 20 150  до 31 339 грн.
Смарт-часы Suunto Race Titanium Charcoal (ss050932000) ss050932000
Secunda.com.ua (Київ)
31 339 грн.
← купити
Смарт-часы Suunto Race Titanium Charcoal (ss050932000)
Deka.ua (Київ)
← купити
Смарт-годинник Suunto Race Titanium Charcoal (ss050932000)
Vector-d.ua (Дніпро)
← купити
Смарт-годинник Suunto Race Titanium Amethyst (SS050933000)
Semtech.com.ua (Луцьк)
20 352 грн.
← купити
Смарт-годинник Suunto Race Titanium Amethyst (SS050933000)
Saren.com.ua (Львів)
20 150 грн.
← купити
Годинник Suunto Race з титановим вугільним покриттям SS050932000
Tehnoexpert.com.ua (Львів)
24 713 грн.
← купити
Чоловічий Розумні часи Багатофункціональні Спортивні Часи SUUNTO SS050932000
Rozetka.ua (Київ)
24 295 грн.
← купити
Смарт-годинник Suunto Race Titanium Amethyst (SS050933000)
Redprice.sale (Львів)
20 349 грн.
← купити
Смарт-годинник Suunto Race Titanium Amethyst (SS050933000)
Timesport.com.ua (Львів)
20 346 грн.
← купити
Смарт-годинник Suunto Race Titanium Amethyst (SS050933000)
Tomdom.in.ua (Львів)
20 355 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Suunto Race Titanium, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Suunto Race Titanium. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Suunto Race Titanium у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія