шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
Garmin (серія)
Swim (для плавання)
Інші

Ціни28Опис Відгуки  Обговорення  Корисне17Аксесуари
Купити смарт годинник Garmin Forerunner 955 за ціною від 20559 грн.
Відео 46Фото 16

Характеристики та опис Garmin Forerunner 955

Вага (г): 52; Розміри (мм): 46.5x46.5x14.4; Ступінь захисту: 50 WR (5 ATM);ястя (мм): 130 – 220; Ремінець на зап' Ширина ремінця (мм): 22; Ремінець: швидкознімний; Матеріал корпуса: пластик; Зарядка пристрою: фірмовий конектор; гіроскоп; акселерометр; Система оплати: безконтактна оплата Garmin Pay
Колір
Тип
смартгодинник
Інтерфейс підключення
Bluetooth v4.2
Дзвінки та оповіщення
пульсометр / постійний, щомиті /
GPS модуль / +Galileo /
ГЛОНАСС
карти
ведення по GPS-треку
компас
альтиметр (висотомір)
барометр (тиск)
Wi-Fi
NFC
безконтактна оплата Garmin Pay
акселерометр
гіроскоп
Час роботи (активний режим)
8.5 год / з музикою та мульти-GPS, до 20 год – мульти-GPS без музики /
Ступінь захисту
50 WR (5 ATM)
Розміри (без ремінця)
46.5x46.5x14.4 мм
Вага
52 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  19000 грн.    до  25000 грн.

Garmin Forerunner 955 Solar review
Garmin Forerunner 955 (with Solar) In-Depth Review
Garmin Forerunner 955 review – Satisfied only with the best
від 20 559  до 28 072 грн.
Смарт-годинник Garmin Forerunner 955 Whitestone (010-02638-11/31/J1)
Justbuy.com.ua (Київ)
20 559 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 955 Whitestone (010-02638-11/31/J1) 010-02638-11/31/J1
GRO (Київ)
20 919 грн.
← купити
Garmin Смарт-годинник Garmin Forerunner 955 White Stone (010-02638-11/31)
MTA.ua (Київ)
21 999 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 955 Whitestone (010-02638-11/31/J1) 010-02638-11/31/J1
Openshop.ua (Київ)
22 327 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 955 Whitestone (010-02638-11/31) Forerunner 955 Whitestone (010-02638-11/31)
Denika.ua (Харків)
21 512 грн.
← купити
Смарт-годинник Forerunner 955 з білим силіконовим ремінцем 010-02638-31
Garmin-official.com.ua (Київ)
23 716 грн.
← купити
Спортивний годинник Garmin Forerunner 955 Whitestone 010-02638-31
Garminua.org (Київ)
21 868 грн.
← купити
Спортивний годинник Garmin Forerunner 955 White (010-02638-11/31)
Техно Їжак (Київ)
22 099 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 955 White Stone (010-02638-11/31)
Soho.com.ua (Київ)
22 579 грн.
← купити
Смарт-годинник Garmin Forerunner 955 Whitestone (010-02638-11/31)
Smartmag.biz.ua (Львів)
21 161 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Garmin Forerunner 955, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: смарт годинник Garmin Forerunner 955. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на смарт годинник Garmin Forerunner 955 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія