шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни12Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити сковорода Tefal Delicio E2320274 за ціною від 739 грн.
Фото 11

Характеристики та опис Tefal Delicio E2320274

Комплектація: Країна походження бренду: Франція; використання в духовці; допоміжна ручка; носик для зливу; Функції та можливості: індикатор нагріву; Антипригарне покриття: титанове; Матеріал ручок: бакеліт; Матеріал сковороди: литий алюміній; Висота стінок (см): 6;єм (л): 1.2; Об' Розмір: Макс. розмір (см): 20
Колір
Тип
класична
Розмір
20 см
Об'єм
1.2 л
Висота стінок
6 см
Матеріал сковороди
литий алюміній
Матеріал ручок
бакеліт
Антипригарне покриття
титанове
Функції та можливості
індикатор нагріву
носик для зливу
допоміжна ручка
використання в духовці / до 175 °C /
Країна походження бренду
Франція
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  800 грн.    до  1200 грн.

від 739  до 1 379 грн.
Сковорода Tefal Delicio, 20см, чорний (E2320274) E2320274
Itbox.ua (Київ)
759 грн.
← купити
Сковорода Tefal Delicio 20 см (E2320274)
Stls.store (Київ)
808 грн.
← купити
Tefal E2320274
Mallprix.com (Київ)
794 грн.
← купити
Сковорода TEFAL DELICIO 20 см black (E2320274) E2320274
FOXTROT.UA (Київ)
1 379 грн.
← купити
Сковорода Tefal DELICIO, 20 см (E2320274) E2320274
Moyo.ua (Київ)
← купити
Сковорода Tefal Delicio, 20см, чорний (E2320274) E2320274
Brain.com.ua (Київ)
← купити
Сковорода TEFAL E2320274 Delicio
ТЕХНОточка (Київ)
771 грн.
← купити
Tefal DELICIO 20 см (E2320274) DELICIO20см(E2320274)
COMFY.ua (Київ)
← купити
Сковорода Tefal DELICIO, 20 см (E2320274)
АЛЛО (Київ)
← купити
Сковорода Tefa DELICIO, 20см, алюміній, бакеліт, чорний
Mobicase.net (Київ)
739 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Tefal Delicio E2320274, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: сковорода Tefal Delicio E2320274. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на сковорода Tefal Delicio E2320274 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія