шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни5Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити каструля TESCOMA Home Profi 774224 за ціною від 3552 грн.

Характеристики та опис TESCOMA Home Profi 774224

Країна походження бренду: Чехія; Ручки: металеві; Матеріал кришки: метал; Матеріал: сталь; багатошарове дно; використання в духовці; миття в посудомийці; сумісність з індукцією; Антипригарне покриття: немає; Глибина (см): 12;єм (л): 5; Макс. об' Комплектація: Макс. розмір (см): 24; Тип: каструля
Тип
каструля
Розмір
24 см
Об'єм
5 л
Глибина
12 см
Антипригарне покриття
немає
Функції та можливості
сумісність з індукцією
миття в посудомийці
використання в духовці
багатошарове дно
Матеріал
сталь
Матеріал кришки
метал
Ручки
металеві
Країна походження бренду
Чехія
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
від 3 552  до 4 141 грн.
Tescoma 774224 Home Profi 24 см 5.0 л 774224HomeProfi24см5.0л
COMFY.ua (Київ)
3 799 грн.
← купити
Кастрюля Tescoma Home Profi 24 см 5 л з кришкою (774224)
Rozetka.ua (Київ)
4 141 грн.
← купити
Каструля HOME PROFI з кришкою o24 см 5,0 л Tescoma 774224
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Каструля з кришкою Tescoma HOME PROFI 774224 5 л
Rozetka.ua (Київ)
3 552 грн.
← купити
Каструля Tescoma Home Profi 24 см 5 л з кришкою (774224)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TESCOMA Home Profi 774224, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: каструля TESCOMA Home Profi 774224. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на каструля TESCOMA Home Profi 774224 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія