шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Каталог товарів

Ціни10Опис Відгуки1Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити рюкзак Thule Landmark 70L за ціною від 9499 грн.
Відео 9Фото 14

Характеристики та опис Thule Landmark 70L

Вага (г): 2070; Габарити (см): 63x49x33; Макс. діагональ ноутбука ("): 15; Матеріал: поліестер; кишеня для пляшки; верхня кишеня: верхня кишеня; Кишені: відділення для ноутбука; Конструкція: фронтальне відкривання; поясний ремінь; бічні стяжки; грудна стяжка; вентиляція спини; Тип спинки: анатомічна
Рейтинг за відгуками:
0
1
Колір
Призначення
похідний
Основне призначення
унісекс
Загальний об'єм
70 л / 50+20 /
Тип спинки
анатомічна
вентиляція спини
грудна стяжка
бічні стяжки
поясний ремінь
Кишені
відділення для ноутбука
верхня кишеня
кишеня для пляшки
Габарити
63x49x33 см
Вага
2070 г
Читайте детальний опис
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  9000 грн.    до  12000 грн.

Рекомендую к покупке.
14 червня 2020, 01:22 #
Переваги:Хороший, износостойкий материал, качественные швы, продуманный до мелочей.

Недоліки:Возможно цена для Российского рынка

Коментар:Отличный вариант для командировок. Съёмный рюкзак на 20 литров вместительный, для электроники и документов места хватает с запасом. Множество карманов, примочек и защиты от вскрытия.
Основной на 50 литров можно идеально подогнать по спине, лямки мягкие и удобные. В тоже время можно превратить в дорожную сумку, все лишнее прячется и закрывается. Рекомендую докупить пару замков, пригодятся. Но, правда, при первом использовании понадобилось время, примерно полчаса, чтобы понять что к чему.
Есть также женский вариант, немного отличается посадкой по спине, обратите на это внимание.
Рекомендую к приобретению, своих денег стоит.
Сам покупал в Нидерландах в июне 2020 за 150 €.

Автор:Александр Дунайский

Thule Landmark 40L Travel Backpack Review | Pack Hacker
від 9 499  до 12 962 грн.
Рюкзак THULE Landmark 70L Men’s (Dark Forest) TH 3203731 TH 3203731
Th-shop.com.ua (Київ)
9 999 грн.
← купити
Туристичний рюкзак Thule Landmark 70L Men's Dark Forest (TH 3203731) TH 3203731
Bagfactory.com.ua (Київ)
← купити
Туристический рюкзак Thule Landmark 70L (Dark Forest) (TH 3203731)
Teplahatka.com (Київ)
← купити
Туристичний рюкзак Thule Landmark 70L Dark Forest (TH 3203731)
MAUDAU (Київ)
9 499 грн.
← купити
Туристичний рюкзак Thule Landmark 70L (Dark Forest) (TH 3203731)
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Туристичний рюкзак Thule Landmark 70L Darkest Blue (TH 3205317)
MAUDAU (Київ)
10 929 грн.
← купити
Туристичний рюкзак Thule Landmark 70L (Darkest Blue) 3205317 (TH 3205317)
Rozetka.ua (Київ)
11 499 грн.
← купити
Туристичний рюкзак Thule Landmark 70L (Darkest Blue) 3205317 (TH 3205317) (TH 3205317)
Rozetka.ua (Київ)
12 962 грн.
← купити
Туристичний рюкзак Thule Landmark 70L (Dark Forest) (TH 3203731) (TH 3203731)
Rozetka.ua (Київ)
11 281 грн.
← купити
Туристичний рюкзак Thule Landmark 70L men's Dark Forest (TH 3203731)
Rozetka.ua (Київ)
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати Thule Landmark 70L, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: рюкзак Thule Landmark 70L. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на рюкзак Thule Landmark 70L у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія