шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни27Опис Відгуки  Обговорення  Корисне2
Купити модем TP-LINK M7750 за ціною від 7275 грн.
Фото 6

Характеристики та опис TP-LINK M7750

Габарити (мм): 114x64x19; Час роботи (інтернет-серфінг) (год): 15; Ємність акумулятора (мАгод): 3280; Вбудований акумулятор; Дисплей; Слот для SIM-карти;яті;єм для карти пам' Роз' USB-C; LTE; HSDPA; HSUPA; W-CDMA; Швидкість 4G (LTE): Cat.12 (600/100 Мбіт/с); 4G (LTE);язку: 3G; Покоління зв'
Тип пристроюпортативний роутер
Wi-FiWi-Fi 3 (802.11g)
Wi-Fi 4 (802.11n)
Wi-Fi 5 (802.11aс)
Макс. швидкість при 2.4 ГГц300 Мбіт/с
Макс. швидкість при 5 ГГц867 Мбіт/с
Пристроїв, що підключаються, до32
Підключення
Покоління зв'язку3G
4G (LTE)
Швидкість 4G (LTE)Cat.12 (600/100 Мбіт/с) / 600/150 Мбіт/с /
Технологія передачіW-CDMA
HSUPA
HSDPA
LTE
Роз'ємиUSB-C
Функції та можливості
Роз'єм для карти пам'яті / до 2 ТБ /
Слот для SIM-карти
Дисплей / 1.44" /
Інше
Вбудований акумулятор
Ємність акумулятора3280 мАгод
Час роботи (інтернет-серфінг)15 год
Габарити114x64x19 мм
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  6250 грн.    до  10500 грн.

Мобильное приложение tpMiFi для Android
Мобильное приложение tpMiFi для iOS
від 7 275  до 10 514 грн.
Маршрутизатор TP-LINK M7750 N600 (M7750)
Moyo.ua (Київ)
8 299 грн.
← купити
TP-Link M7750
Mallprix.com (Київ)
7 284 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link M7750
Brain.com.ua (Київ)
← купити
TP-LINK M7750
Notebooker.ua (Київ)
← купити
Бездротовий мобільний маршрутизатор TP-Link, m7750 m7750
Tviy-Dim.com (Київ)
7 760 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link M7750
Q-techno.com.ua (Київ)
8 280 грн.
← купити
TP-Link M7750
COMFY.ua (Київ)
7 999 грн.
← купити
TP-Link M7750
Luckylink.kiev.ua (Київ)
← купити
Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер TP-LINK M7750
Denika.ua (Харків)
7 327 грн.
← купити
TP-Link M7750
Tehnomart.com (Київ)
7 619 грн.
← купити
Мобільний роутер 4G/Wi-Fi TP-Link M7750 Black
Vodafone.ua (Київ)
← купити
Бездротовий мобільний маршрутизатор TP-Link, M7750 M7750 M7750
Comtrading.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link M7750
icom.net.ua (Київ)
7 275 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link M7750
Itbox.ua (Київ)
← купити
Iнтернет роутер TP-Link M7750
Citrus.ua (Київ)
← купити
Модем 4G / 3G + Wi-Fi роутер TP-Link M7750
Timesport.com.ua (Львів)
8 125 грн.
← купити
Мобільний роутер TP-Link M7750 LTE
Ktc.ua (Рівне)
← купити
Бездротовий мобільний маршрутизатор TP-Link, M7750 M7750
MAUDAU (Київ)
9 652 грн.
← купити
TP-Link 3G/4G роутер TP-Link M7750
MTA.ua (Київ)
← купити
TP-Link M7750
Kvshop.com.ua (Київ)
← купити
TP-Link Мобільний Маршрутизатор M7750 N600, 4G/LTE, 3280мА * рік E-M7750
Tehnopostavka.com.ua (Одеса)
← купити
Бездротовий мобільний маршрутизатор TP-Link, M7750 M7750 M7750
Compx.ua (Київ)
← купити
Мобільний Wi-Fi роутер 4G LTE TP-Link M7750
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Маршрутизатор TP-Link M7750
Rozetka.ua (Київ)
10 039 грн.
← купити
Бездротовий мобільний маршрутизатор TP-Link, M7750 M7750
Rozetka.ua (Київ)
9 326 грн.
← купити
Модем 4G/3G + Wi-Fi роутер TP-Link M7750
Rozetka.ua (Київ)
9 613 грн.
← купити
Маршрутизатор TP-Link M7750
Rozetka.ua (Київ)
10 514 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати TP-LINK M7750, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: модем TP-LINK M7750. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на модем TP-LINK M7750 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія