шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами
Моделі
USAMS (тип)
сетевое + беспроводное ЗУ
тільки для смарт годинників
автомобільне ЗП + FM трансмітер
адаптер для путешествий (travel adapter)
GaN адаптер для путешествий (GaN travel adapter)
Каталог товарів

Ціни18Опис Відгуки  Обговорення  Корисне  Аксесуари
Купити зарядний пристрій USAMS US-CC163 за ціною від 2104 грн.
Фото 10

Характеристики та опис USAMS US-CC163

Вага (г): 235; Габарити (мм): 82x57x31; Huawei SuperCharge Protocol ; Huawei Fast Charge Protocol; Samsung Adaptive Fast Charging; Power Delivery: Power Delivery 3.0; Quick Charge: Quick Charge 3.0; Макс. потужність (USB) (Вт): 100;ємів USB-C (шт.): 3; Роз'ємів USB-A (шт.): 1; Роз' Тип: мережевий ЗП GaN
Колір
Тип
мережевий ЗП GaN
Роз'ємів USB-A
1 шт.
Роз'ємів USB-C
3 шт.
Макс. потужність (USB)
100 Вт
Швидка зарядка
Quick Charge 3.0
Power Delivery 3.0
Samsung Adaptive Fast Charging
Huawei Fast Charge Protocol
Huawei SuperCharge Protocol
Матеріал корпусу
пластик
Габарити
82x57x31 мм
Вага
235 г
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  1700 грн.    до  2900 грн.

від 2 104  до 2 794 грн.
Зарядний пристрій USAMS T50 100w 4 Ports Gan Fast Charger US-CC163 1USB/3Type-C, 100W/5A, PD/Q Black (000010737)
One-click.com.ua (Дніпро)
2 104 грн.
← купити
Адаптер мережевий USAMS T50 100w 4 Ports Gan Fast Charger US-CC163 |1USB/3Type-C, 100W/5A, PD/Q|
MAUDAU (Київ)
2 321 грн.
← купити
Адаптер мережевий USAMS T50 100W 4 Ports GaN Fast Charger US-CC163 1USB/3Type-C, 100W/5A, PD/Q| 4889336
Rozetka.ua (Київ)
2 745 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC163 T50 100W 4 Ports ACCC GaN Fast Charger (EU) Black CC163TC01
Rozetka.ua (Київ)
2 790 грн.
← купити
Мережевий адаптер USAMS T50 100W 4 Ports GaN Fast Charger US-CC163, 1USB, 3Type-C, 100W, 5A, PD, QС, black
Rozetka.ua (Київ)
2 581 грн.
← купити
Мережевий адаптер USAMS T50 100W 4 Ports GaN Fast Charger US-CC163, 1USB, 3Type-C, 100W, 5A, PD, QС, black
Rozetka.ua (Київ)
2 286 грн.
← купити
Адаптер мережевий USAMS T50 100w 4 Ports Gan Fast Charger US-CC163 |1USB/3Type-C, 100W/5A, PD/Q| Black
Rozetka.ua (Київ)
2 543 грн.
← купити
Адаптер мережевий USAMS T50 100w 4 Ports Gan Fast Charger US-CC163 |1USB/3Type-C, 100W/5A, PD/Q|
Rozetka.ua (Київ)
← купити
Адаптер мережевий USAMS T50 100w 4 Ports Gan Fast Charger US-CC163 |1USB/3Type-C, 100W/5A, PD/Q| чорний
Rozetka.ua (Київ)
2 274 грн.
← купити
Мережевий зарядний пристрій Usams US-CC163 T50 100W 4 Ports ACCC GaN Fast Charger (EU) Black CC163TC01
Rozetka.ua (Київ)
2 794 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати USAMS US-CC163, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: зарядний пристрій USAMS US-CC163. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на зарядний пристрій USAMS US-CC163 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія