шукати тільки в цьому розділі
Підбір за параметрами

Ціни8Опис Відгуки  Обговорення  Корисне
Купити витяжка VDB Classic L 90 за ціною від 15804 грн.
Фото 5

Характеристики та опис VDB Classic L 90

Глибина (см): 50; Ширина (см): 90; Висота (макс.): 109.5; Висота (мін.): 87.5; Управління: кнопкові перемикачі; Можливість установки активного фільтра; Кількість швидкостей: 3; Макс. рівень шуму (дБ): 60; Продуктивність (мотор) (м³/год): 338; Принцип роботи: відведення/рециркуляція; Оформлення: кантрі
Колір
Тип і монтажтрадиційна (пристінна)
Оформленнякантрі
Технічні параметри
Принцип роботивідведення/рециркуляція
Продуктивність (мотор)338 м³/год
Максимальний рівень шуму60 дБ
Кількість швидкостей3
Кількість двигунів1
Фільтрація
Жировий фільтралюмінієвий
Можливість установки активного фільтра
Функції та можливості
Освітленнягалогенні лампи
Управліннякнопкові перемикачі
Інше
Висота (мін.)87.5 см
Висота (макс.)109.5 см
Ширина90 см
Глибина50 см
Представлена на сайті інформація носить довідковий характер.
Важливо! Перед покупкою завжди уточнюйте у продавця комплектацію і технічні характеристики обраної моделі
ціна від  14000 грн.    до  20000 грн.

від 15 804  до 19 863 грн.
Витяжка купольна VDB Classic L 90 Cream
Semtech.com.ua (Луцьк)
18 151 грн.
← купити
Витяжка купольна VDB Classic L 90 Cream
Timesport.com.ua (Львів)
18 145 грн.
← купити
Витяжка VDB Classic L 90 біла ZCLASSICLB9
Novateh.com.ua (Новояворівськ)
15 804 грн.
← купити
Витяжка VDB Classic L 90 White
Rozetka.ua (Київ)
18 464 грн.
← купити
Витяжка купольна VDB Classic L 90 Cream
Redprice.sale (Львів)
18 148 грн.
← купити
Витяжка купольна VDB Classic L 90 Cream
Tomdom.in.ua (Львів)
18 154 грн.
← купити
Витяжка купольна VDB Classic L 90 Cream
Saren.com.ua (Львів)
18 155 грн.
← купити
Витяжка купольна VDB Classic L 90 White
Timesport.com.ua (Львів)
19 863 грн.
← купити

© 2006-2026 Magazilla
Якщо ви вирішили придбати VDB Classic L 90, відкрийте сторінку "Де купити?" зі списком інтернет-магазинів і цінових пропозицій, виберіть оптимальну ціну і перейдіть у відповідний магазин за посиланням "Купити". Передрук будь-яких матеріалів тільки за письмовою згодою редакції.Magazilla - найбільший каталог товарів: витяжка VDB Classic L 90. Ми не продаємо і не доставляємо товари, а допомагаємо користувачам підібрати кращу ціну інтернет-магазинів на витяжка VDB Classic L 90 у Києві, Дніпрі, Харкові чи Одесі. До послуг користувачів зручний підбір техніки за параметрами, сервіс порівняння, універсальний пошук за назвою, докладні описи і характеристики, відгуки користувачів, фото/відео галереї товарів, корисні посилання та інструкції.
У системі представлені інтернет-магазини всіх регіонів України: Київ, Донецьк, Миколаїв, Запоріжжя, Вінниця, Черкаси, Ужгород, Харків, Чернігів, Дніпро, Луцьк, Львів, Чернівці, Одеса, Луганськ, Рівне, Хмельницький, Сімферополь, Херсон, Івано-Франківськ, Полтава, Кіровоград, Суми, Житомир, Тернопіль та інші міста.
Як нам зателефонувати
Розміщення прайс-листівЗапитання й побажання щодо сайтуMagazilla на Facebook
Порівняння
Закладки
Історія